banner851

banner614

CAN VE MAL GÜVENLİĞİNİN TEMİNATI

banner619

25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasını kapsayan İtfaiye Haftası nedeniyle kutlama mesajları yayımlandı. Mesajlarda, İtfaiye Teşkilatı'nın, insanların can ve mal güvenliğinin teminatı olduğu belirtilerek, personelin zor şartlarda mesai kavramı gözetmeksizin çalıştığı vurgulandı.

banner846
Gündem 27.09.2017, 12:15 27.09.2017, 18:01
417
banner844

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğümüz, yönetici ve personeli ile birlikte 7 gün 24 saat, zaman kavramı gözetmeksizin hizmet sunmaktadır. Amacımız, halkın can ve mal güvenliğini sağlamaktır. Düzce Belediyesi İtfaiye Teşkilatı donanımı, tecrübesi ile bölgedeki en güçlü teşkilattır. Teknolojinin de imkânlarından yararlanarak her geçen gün donanımımızı artıyoruz. Her türlü felaket ve acil durumda hayatlarını tehlikeye atan, zor şartlarda, mesai kavramı gözetmeksizin çalışan tüm itfaiye emekçilerinin İtfaiye Haftasını kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.”

"24 saat halkın emrindeler"

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici de İtfaiye Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, zor şartlarda mesai kavramı gözetmeksizin çalışan bütün itfaiye çalışanlarının haftasını kutladı. Başkan Yemenici mesajında “24 saat halkın emrinde olan itfaiye çalışanları büyük ve önemli bir görevi yerine getirmektedir. İtfaiye çalışanları, insanımız ve tüm canlıları, başta yangın felaketi olmak üzere, deprem, sel gibi birçok doğal afete karşı koruyup, onlara siper olmaktadır. Bununla birlikte itfaiyecilik, birçok riski beraberinde taşıyan bir meslek olup beraberinde büyük sorumluluklar getirmektedir. Her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, ailelerini geride bırakan, zor şartlarda mesai kavramı gözetmeksizin çalışan başta Akçakoca Belediyesi itfaiye personelimin ve bütün itfaiye çalışanlarının İtfaiye Haftası'nı kutlar, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dilerim" diye ifade etti.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (0)