banner615

banner614

banner701

ÇELEBİ: HARİKA BİR FİLM ORTAYA ÇIKTI

banner619

Düzceli tiyatro ve sinema sanatçısı Nurullah Çelebi'nin rol aldığı ‘Recep İvedik 6’ filminin galası İstanbul'daki bir AVM’de yapıldı. Recep İvedik'in en yakın arkadaşı "Nurullah" karakterini canlandıran Nurullah Çelebi, galada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, harika bir filmin ortaya çıktığını söyledi.

Gündem 07.11.2019, 14:35
2989
ÇELEBİ: HARİKA BİR FİLM ORTAYA ÇIKTI
banner785
Togan Gökbakar'ın yönettiği ve senaryosunu Şahan Gökbakar ile birlikte kaleme aldığı ‘Recep İvedik’ serisinin altıncı filmi, ‘Recep İvedik 6’nın galası İstanbul'daki bir AVM’de yapıldı. Gökbakar kardeşler, serinin 6. filminde de Düzceli tiyatro ve sinema sanatçısı Nurullah Çelebi'den vazgeçmedi. Daha önce Recep İvedik 4 ve Recep İvedik 5’te de rol alan Çelebi, serinin son filminde de kendi adını taşıyan 'Nurullah' karakteri ile beyaz perdede boy gösterdi.

Birçok ünlü ismin katıldığı galada, ‘Recep İvedik’ karakterine hayat veren Şahan Gökbakar, gösterim öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, filmi ilk kez seyirciyle buluşturacakları için çok heyecanlı olduklarını söyledi.

Yönetmen Togan Gökbakar, "Recep İvedik 6"nın, serinin diğer filmlerinden daha renkli olduğunu dile getirdi.

Filmde, Recep İvedik'in en yakın arkadaşı "Nurullah" karakterini canlandıran Nurullah Çelebi de harika bir filmin ortaya çıktığını, serinin devamı için de hazır olduğunu ifade etti.


 
Yorumlar (14)
Emre 1 yıl önce
Recep isminin manası gösterişli veya heybetli demek. Arap takviminin 7. Ayı ve kutsal bi tarafı da yok
Emre 1 yıl önce
Recep isminin manası gösterişli veya heybetli demek. Arap takviminin 7. Ayı ve kutsal bi tarafı da yok
BERK ASLANSOY 1 yıl önce
hain demekte ayağa düştü.adam film yapıyor hemde komedi filmi,katma değer üretiyor,vergi ödüyor hain oluyor!bazıları da yattığı yerden yorum yapıyor vatansever mi oluyor?
MOTORCU 1 yıl önce
BAKALIM YİNE NE SAÇMALAYACAKLAR
Vatandaş 1 yıl önce
Dinsiz imansızın önde gideni şahan şarlatanı
Cem Ark 1 yıl önce
Ne zaman izleyecegiz sabirsizlikla bekliyoruz.Nurullah abi guzide bir insansin
MOTORCU 1 yıl önce
YİNE NASIL SAÇMALADI ACABA
seyirci 1 yıl önce
asla seyretmicez ramazan ayımızla dalga geçiyor gitsin babasının ismini koysun dinini islamını vatanını seven seyretmesin
aklın yolu 1 yıl önce
Böyle isimler hiçbir suç hiç günah işlemiyorlarmı.RecepŞabanRamazan.etrafında bu isimlere hiç küfretmiyolarmı.Adı Muhammed ama hem küfürbaz hem küfrediyolar kendine.biri var türkiyenın yarısı neler diyor.
hhhhhh 1 yıl önce
biz seyredecez..sizde ota..b..a çamur atacaksınız illaki..Mizah bu..anlayan anlar..Mantık çerçevesinde yani..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13°
az bulutlu