banner851

banner614

CESEDİN KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde 4 Ocak’ta Filyos Çayı kenarında bulunan 50 yaşlarındaki erkek cesedinin Bolulu bir kişiye ait olduğu belirlendi.

banner619
Gündem 15.01.2021, 11:43
8924
CESEDİN KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesi girişinde 4 Ocak'ta, Filyos Çayı kenarında çalılıklar arasında erkek cesedi bulundu. 50 yaşlarındaki erkek cesedinin, yaklaşık 4-5 günlük olduğu belirlendi.

Elleri ve ayakları bağlı olan kişinin, ilk belirlemelere göre dövülerek öldürüldüğü tespit edildi. Cumhuriyet Başsavcılığı'nca başlatılan soruşturma kapsamında polis ekipleri, cesedin kimliğini tespit etmek için çalışma başlattı.

Şüpheli ya da şüphelileri yakalamak için de çalışmasını sürdüren ekipler, çevredeki güvenlik ve mobese kameralarını incelemeye aldı.

Kimliği tespit edildi

İl ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ile istihbarat birimi ekipleri, cesedin kimliğini tespit etmek için kayıp başvurularını incelemeye aldı.

Çaycuma Devlet Hastanesi'nde bekletilen cesedin, 1 ay içerisinde kimliği tespit edilemezse, belediye ekiplerince, toprağa verileceği bildirildi. Yapılan araştırmaların ardından cesedin Bolulu bir kişiye ait olduğu belirlendi.

Cinayetle ilgili soruşturma devam ettiği için şahsın kimliği gizlenirken yakınları, Çaycuma Devlet Hastanesi morgundan cenazesini alarak Bolu’ ya döndü.

Yorumlar (2)
81 9 ay önce
Çok doğru söylüyor örümcek kafada cahilde 50yıl geriden gelende geri kafalida sizsiniz dinden bir hiç bir haberiniz yok bu adam küfürmu etti hayır yalan mı söylüyor hayır dini anlattı okadar Allah in dinini ama siz Müslüman görünümlü münafıklar evet siz anlamazsınız oyuzden olmayan kafanızı yormayin
Albadros 9 ay önce
Bayrak cezası kesilen aracın plakası 81 değil 34 buna dikkat edelim