banner851

banner614

CHP’DEN BAŞKAN AY’A ZİYARET

banner619

CHP İl Yönetimi’nin kendisine gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinde konuşan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, “Kendilerinin belediyeden beklentilerini soracağız. Biz de elimizden ne geliyorsa yapacağız.” dedi.

banner846
Gündem 09.11.2017, 17:36 09.11.2017, 17:59
1076
banner844

Cumhuriyet Halk Partisi İl ve Merkez İlçe Yönetimi 6 Ekim tarihinde göreve başlayan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı makamında ziyaret etti. Başkan Ay misafirlerini kapıda karşılayarak tek tek tokalaştı.

Ziyarete CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan, Merkez İlçe Başkanı Alaaddin Duran, Kadın Kolları Başkanı Fatma Karaüç, Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Zoral ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

“İstişare yapacağız”
CHP İl Yönetimi’nin nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, “Kendileriyle bir istişare toplantısı yapacağız. Hem ziyaret hem de kendilerinin belediyeden beklentilerini dinleyeceğiz. Biz de elimizden ne geliyorsa yapacağız.” ifadesinde bulundu.

“Türkiye’deki değişimlerden Düzce de nasibini aldı”
CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan ise şöyle konuştu:

“CHP İl ve Merkez İlçe Teşkilatı olarak bugün Sayın Başkanımıza hayırlı olsun ziyareti için geldik. Türkiye’de hızlı değişmeler var. Düzce de bunlardan nasibini aldı. Bu anlamda yeni yönetime hayırlı olsun demek için geldik. Bu bir nezaket ziyareti bir görüş alışverişidir.”

Haber: Ö. YILMAZ
Yorumlar (12)
Ögretmen 4 yıl önce
Çekirdek çitleyip milletin dedikodusunu yapan teyzeler gibisiniz.laf var icraat yok.hep elestiri .boş yorumlar
Hikmet 4 yıl önce
Mermerci beytullah mudur olmuş haberimiz yok hani adaletiniz işçilere bi dokunun hele de bakın ortalık nasıl karisiyor
Yazıklar Olsun!!! 4 yıl önce
2009 ve 2014 yerel seçimlerinde CHP MHPyi destekliyor diye ortalığı karıştırıp AKP'ye hizmet eden Murat Özsoyu Oraya getirerek ne amaçlıyorsunuz?.Oldu olacak Onu İl Yönetimine alın yada istifa edin de MHP'ye veya İyi partiye geçin
Delege 4 yıl önce
İyi de arkadaş resimde Sol tarafta Merkez İlçe başkanı Alaattin Duranın sırasında bulunan en baştaki siyah gözlüklü ve montlu sırtı dönük kişi Murat Özsoy değil de kim o zaman? O kişiden başka herkes CHP camiasında tanınan bilinen insanlar
Chpli 4 yıl önce
Nerede murat Özsoy bir daha izlesene görüntüyü heyettekilerin hepsini tanıyorum içlerinde Murat Özsoy yok. Dayanaksız sallama bari.
SEFER 4 yıl önce
MURAT ÖZSOY NE ZAMAN CHP'YE GEÇTİ ACABA
Bozkurt 4 yıl önce
Manşetteki resimde sol tarafta en başta olan arkası dönük kişiye bakarsanız kim olduğunu bilirsiniz.Şayet Murat Özsoyu tanımıyorsanız Googledan ufak bir aramayla kim olduğunu görebilirsiniz.
Düzceli 4 yıl önce
Görüntülerde CHP heyetinde Murat Özsoy yok o nerden çıktı. tekrar izleyin görüntüleri.
hadee yandan 4 yıl önce
Chp de mhp de proje muhalefettir.Sayenizde akp 15 yıldır iktidarda.
düzcede muhalefet nerde 4 yıl önce
chp olarak düzce için muhalefet yapmayı ögrenin düzcenin sorunları dag oldu muhalefeti sesi çıkmıyor nerde kardüz nerde eftenia otel osbotoban baglantısı tranvay hattı metrobüs bisiklet yolları nerde muhalefet nerde neden bu konuları işle
Hasan Tahsin 4 yıl önce
Ne antika adamlarsınız,tutarsızsınız demek istemiştim.Genel başkanınız milli irade çiğneniyor diye bağırıyor. PKK lı belediyelerin görevden alınmasını da eleştiriyor.Siz ne ayaksınız.Size göre meşru olan nedir bi anlasak.
Serdar 4 yıl önce
Başkan’ın yeğeni Beytullah bey (Mermer Teknikeri) görüşmede yok o yüzden bu görüşme yok hükmünde
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın