banner851

banner614

CHP’DEN BAŞKAN ÖZLÜ’YE 4 SORU

banner619

CHP’li Düzce Belediye meclis üyeleri, meclis başkanlığına sundukları soru önergesi ile Başkan Dr. Faruk Özlü’den 4 soruya yazılı olarak yanıt vermesini istedi. En dikkat çeken soru ise 31 Mart Yerel Seçimleri sürecinde Erguvan Sosyal Tesislerinde, AK Parti tarafından yapılan etkinliklere para ödenip ödenmediği oldu.

banner846
Gündem 19.10.2019, 14:56 20.10.2019, 22:56
1273
banner844

 CHP’li belediye meclis üyeleri, ekim ayı toplantıları sırasında Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü tarafından yazılı olarak cevaplandırılmak üzere Düzce Belediyesi Meclisi Başkanlığı’na soru önergesi sundu.CHP’li üyeler, önergede Haşim Keleş Spor Kulübü’nde kaç kişinin çalıştığı ve ön ödemeli su sayacının fiyatının ne kadar olduğunun yanı sıra AK Parti’nin etkinlik adresi olan Erguvan Sosyal Tesisleri için belediyeye ödeme yapılıp yapılmadığını da irdeledi.
7 Ekim tarihinde CHP Belediye Meclis Üyeleri Emre Güleç, Kudret Taş ve Basri Karslıoğlu imzasıyla sunulan önergede, Başkan Özlü’nden şu 4 soruya yanıt istendi:

1-Eski Belediye Başkanı Sayın Mehmet Keleş döneminde kurulan Haşim Keleş Spor Kulübünde kaç kişi, hangi görevlerde ve ne kadar maaş karşılığında çalışmaktadır?

2-Belediyemiz tarafından satışa sunulan ön ödemeli su sayacının fiyatı ne kadardır? Sayaç bedellerinin kaç lirası özel şirkete kaç lirası belediyemize ödenmektedir?

3-Belediyemiz çay ocağının işletilme hakkı hangi usullere göre verilmiştir? Çay ocağının işletilmesine ilişkin herhangi bir ihale yapılmış mıdır?

4-Geçtiğimiz seçim döneminde belediyemize ait Erguvan Sosyal Tesislerinde, AK Parti Düzce Teşkilatı tarafından yapılan toplantı, yemek ve iftar organizasyonları için AK Parti İl veya İlçe Başkanlığı tarafından herhangi bir ödeme yapılmış mıdır?

 

Yorumlar (6)
Ell 2 yıl önce
Bal tutan parmağını yalar ne ödemesi yapacak zannetmem ödeme yapsinlar
Adore81 2 yıl önce
4.sünü ben cevaplayım:he ödenmiştir !yani kağut üstünde yada buna gerek bike yoktur aşevinden yemek tesis zaten belediyenin.Chp sende yahu orda etkinlik yapamadın diye aa çık ayıb:) bildiğin cevapları soruyosunuz gudduuu
Vatandaş 2 yıl önce
Cevap veriyoruz yok yok cevap vermeme hakkımızı kullanıyoruz başkan şuan pardon bakan bey şuan mahalle mahalle dolaşıyo çok meşgul kaybetdikleri güveni kazanmaya çalışıyo cevap veremeyecek üzgünüz
Hasan 2 yıl önce
Hahahah Dursun Ay konu komşu herkese kahvaltılar yemekler yediriyordu.Keleşinde kalır yanı yoktu.Acaba belediye nin bütçesinden bu erguvanda bitmek bilmeyen yemeklere kahvaltılara ne paralar ödendi?
Afgan 2 yıl önce
5. soru: Ne olacak bu suriye,ıraklı,afganlı vs...Bu insanlar kayıtlımı,takip ediliyormu,memleketimizde yabancı olduk
öyle mi 2 yıl önce
kendi memleketinde yabancı olmuş.faşist olmuşsun.hem de dibine kadar.bizim türkler almanyada onlar istila etmiyor dimi.hatta işsizlik maaşı var diye çalışmayanlar tanıyorum.onlarda arap dimi.kafanız faşistleşmiş.haberiniz bile yok.