banner851

banner614

CHP’DEN CUMHURİYET RESEPSİYONU

banner619

CHP Düzce İl Başkanlığı, Cumhuriyetin kuruluşunun 94. Yıldönümünü düzenlediği resepsiyonla kutladı. Düzce eski belediye Başkanı Mehmet Keleş’in görevinden istifa etmesini sert bir dille eleştiren CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, “Eğer bir suçun, günahın yoksa, ben tüyü bitmemiş yetim hakkı yemedim, FETÖ’cülere Düzce’yi parsel parsel peşkeş çekmedim diyorsan çık bunu açıkla. Neden görevden alındın?” dedi.

banner846
Gündem 30.10.2017, 10:17 31.10.2017, 12:15
1705
banner844

CHP Düzce İl Başkanlığı tarafından Cumhuriyet’in 94. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla bir otelin salonunda 29 Ekim Cumhuriyet Resepsiyonu düzenledi. Resepsiyona, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Düzce Barosu Başkanı Avukat Azade Ay, CHP Düzce İl Başkanlığı yönetimi ve partililer katıldı.

“O kişinin yolsuzluğu, terör örgütleriyle bağlantısı yoksa görevde kalmasına karışmayacaklar”
Düzce’de düzenlenen resepsiyonda konuşan CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, eğer ortada bir yolsuzluk yoksa halkın iradesiyle seçilenlerin görevine müdahalede bulunulmaması gerektiğini belirterek şöyle konuştu:

“Siyasi partiler halka aday dayatmayacak. Siyasi partiler ben burada güçlüyüm, istediğimi seçtiririm mantığıyla hareket etmeyecek. Siyasi partiler o belde, il, ilçeye yakışır insanları getirip bu koltuğa aday gösterecek. Halk da teveccüh gösterirse halkın iradesine sonuna kadar saygılı olacaklar. Bir dahaki seçime kadar eğer o kişinin yolsuzluğu yoksa eğer o kişinin terör örgütleriyle bağlantısı yoksa görevde kalmasına karışmayacaklar.”

“FETÖ’cülere Düzce’yi parsel parsel peşkeş çekmedim diyorsan çık bunu açıkla”
Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in görevi bırakmasının altında yatan nedenleri açıklaması gerektiğini belirten Özcan şu ifadelerde bulundu:

“Düzce Belediye Başkanı FETÖ’cüyse neden istifasını istiyorsun? Eğer Düzce Belediye Başkanının yeni öğrendiğiniz bir yolsuzluğu varsa, HDP’li Belediye Başkanları suça karışmış diye kayyum atıyorsan o zaman Düzce Belediye Başkanı yolsuzluk yaptıysa İçişleri Bakanlığı devreye girip gereğini yapacak. Şimdi Düzceliler ‘bu adam niye istifa etti?’ diye soruyor… Ey Mehmet Keleş, sen namuslu, şerefli bir adamsan niye istifa ettiğini Düzcelilere açıklarsın. Biz bu soruyu Ankara’daki zatı muhtereme soruyoruz, cevabını alamadığımı için konunun muhatabına soruyoruz. Eğer bir suçun yoksa günahın yoksa, ben tüyü bitmemiş yetim hakkı yemedim, ‘FETÖ’cülere Düzce’yi parsel parsel peşkeş çekmedim’ diyorsan çık bunu açıkla. Neden görevden alındın? Bunu açıklamak zorundasın.”

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (14)
Yönetici 4 yıl önce
Can.D: CHP nin Dikili ağacı yok dediğin CHP Türkiye cumhuriyeti ni kurmuştur hani 60 yıldır satmaya bitiremiyorsunuz ya, dilinizden düşürmediğiniz demokrasi varya CHP sayesinde gelmiştir.yalan söylüyorsunuz doğrusu budur diyebilseniz.
Can . D 4 yıl önce
sayin özcan kendi isine bak CHP NIN TEK BI DIKILI AGACI YOK CHPYÜRÜMEKLE EYLEMLER YAPMAKLA YURTDISINA GIDERLER GÜZELIM ÜLKEMIZI SIKAYET EDMEKLE ZAMANINI GECIRIYORLAR ZATEK BI ISEDE YARAMIYORLAR GEZIDEDE BÖYLEYDI YAKIP YIKANNIN ANLINDAN ÖPEN
Gerçek 4 yıl önce
Sen kactane belediye başkanı aldın görevden şöyle.. şişli belediye başkanı karı koca kaçtılar..istanbulu yöneten geçmişteki belediye başkanların malum..siz kendinize bakın.. sürekli başkaları üzerinden siyaset yapmayı bırakın..
Vah 4 yıl önce
Raki varmi raki
Ertan demir 4 yıl önce
İçebilecek ağızın varsa buyur.
CHP İl Yönetimi mi? 4 yıl önce
CHP İl Yönetiminin özellikle bazı ileri gelen yöneticileri baloya gelmeye tenezzül etmediler Hatta 6 Kurultay delegesinin 4'ü salonda yoktu. Mazereti olanları bilmem ama galiba bu gelmeyenlerin bazıları Yeni partiye gitmeye hazırlanıyor.
adamın biri 4 yıl önce
hayati buradan sana ekmek çıkmaz.Onlar CHP genel merkezinin resepsiyonuna katıldılar.Kemal Kılçdaroğlunun daveti üzerine
Sosyal Demokrat 4 yıl önce
Geçmişte CHP İl sekreteri ve Kurultay delegesinin görevdeyken partisini satıp AKP'ye geçtiği de daha unutulmadı. Gerçek CHP'liler o geceye geldilerse Yöneticilerde gelmek zorunda. Önümüzdeki dönem Yönetimlere gerçek CHP'liler gelmeli.
Sosyal Demokrat 4 yıl önce
Gerçek bir CHP'li olarak söylüyorum, Gerçek bir CHP yöneticisi hatta kurultay delegesi ölüm kalım dışında o salonda olmak zorunda. Kurultay delegesi olup da 2014'de encümen adayıyken başka partiye oy verenleri de CHP'liler biliyor.
Halkçı 4 yıl önce
CHP li olan hiç kimse başka parti aramaz. Hele Kurultay Delegesi olan hiç aramaz. Bu yorumu yazan arkadaş önce hangi partili olduğunu açıklasın.
Esnaf 4 yıl önce
Zamanında koyu akp liydim on numara konuşma yaptınız tebrik ediyorum çıksınlar açıklasınlar akp devri bitti artık esnafta yedircek tek kuruş kalmadı
fırat 4 yıl önce
Dava dediğin nedir bir açıkla , koltuk , para mal mülk ,5 yıldızlı otellerde hac ibadeti mi?
esnaf'a 4 yıl önce
koyu akp'li olsaydın davandan vazgeçmezdin. kişiler gelir geçer, dava memleket davasıdır. kişileri bağlamaz.
HOCA 4 yıl önce
O da derse ki dediler yaptım o zaman olmaz kol kırılır gön içinde kalır.açıklanmaz halka zarar görür
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın