banner851

banner955

Çiloğlu dobra konuştu! Beni Eleştirenlerden Özür Bekliyorum !

Akçakoca Belediye Başkanı Nazmi Çiloğlu, yeni makam odasında mikrofonlarımıza özel açıklamalarda bulundu ve kendisini eleştirenlerden özür beklediğini söyledi.

Gündem 17.11.2008, 15:12
326
Çiloğlu dobra konuştu! Beni Eleştirenlerden Özür Bekliyorum !
banner1032

Akçakoca Belediye Başkanı Nazmi Çiloğlu, yeni makam odasında mikrofonlarımıza özel açıklamalarda bulundu. Kendisine saray yaptırdığı şeklinde eleştirilen ve binanın inşaatı sırasında ağaçların kesilmesinden ötürü ilçede doğa düşmanı ilan edilen Belediye Başkanı Nazmi Çiloğlu, mikrofonlarımıza dobra açıklamalarda bulundu.Binanın tamamlanması ile birlikte hizmet binasının bahçesine çok sayıda ağaç dikildiğini anlatan Başkan Çiloğlu, doğayı bizim kadar seven olamaz. O günün şartlarında ağaçların kesilmesi gerekiyordu kesildi.Ancak inşaat biter bitmez yeşillendirme çalışması yaptık ve eskisinden daha güzel olacak şekilde ağaçlandırma çalışması yaptık. Bu yaptıklarımızı görmezden gelemezler dedi. Kendisinin tekrar aday olmayacağını da söyleyen Çiloğlu kendime Seray yaptırmadım. İlçenin ihtiyacı olan bir bina yaptık. Bu makamda ben değil, göreve gelecek yeni başkan oturacak . beni eleştirenler yerden yere vuranlardan özür bekliyorum dedi

Çiloğlu siyasetten kopmayacağını da belirterek, Tekrar belediye başkanı olmayı düşünmüyorum ancak siyasetten de kopmayacağım. İlerisi ne gösterir bilinmez ama her zaman siyasette görev almaya hazırım diyerek tekrar milletvekili seçimlerine girebileceğinin ilk sinyallerini de vermiş oldu.

Yorumlar (0)
15
parçalı bulutlu