banner851

banner614

CİNSEL SALDIRI İMASINDA BULUNMUŞTU

banner619

Sosyal medya paylaşımlarında İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu ve eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın ailelerine yönelik cinsel saldırı imasında bulunan Düzceli Hikmet Oğuz Beşel, ifadeye çağrılmasının ardından serbest bırakıldı.

banner846
Gündem 05.09.2019, 17:25 06.09.2019, 20:01
13389
CİNSEL SALDIRI İMASINDA BULUNMUŞTU
banner844

İki hafta önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun 9 yaşındaki kız çocuğuna ve eşi Dilek İmamoğlu'na yönelik cinsel saldırı imasında bulunan Hikmet Oğuz Beşel ifadeye çağrıldı.
 
Düzce'de yaşayan Beşel'in, bir süredir tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın ailesine yönelik cinsel saldırı tehditleri içeren paylaşımları da ortaya çıkmıştı.
 
Söz konusu paylaşımlarıyla tepki çeken Beşel'in, ifadesinin ardından serbest bırakılmasına karar verildi. 
 
Beşel'in ifadesinde cinsel saldırı tehditleriyle dolu paylaşımlarını "Şehit haberleri geliyordu, o yüzden küfrettim" şeklinde savunduğu öğrenildi.
 
Beşel ne demişti?
 
Beşel, cinsel saldırı imasında bulunduğu Facebook paylaşımında "Ümamoğlumuz, Diyarbakır'a gidiyor... Karısı Dilek Hanım ve küçük kızı evde yalnız. Oyşşh aklımda deli şeyler var" ifadesini kullanmıştı. 

Haber: H. DURNA

Yorumlar (47)
bayan 2 yıl önce
komşu çocukların dikkatli olması lazım..hatta düzcedeki tüm çocukların..ruh hastası
anne 2 yıl önce
9 10 yaşındaki çocuğa böyle şeyler söyleyen biri serbest bırakılmamalı...bu pisliğin komşu çocuklarının çok dikkatli olması lazım..ruhunda sapıklık var demekki..
bayan 2 yıl önce
düzce son zamanlarda iyice ahlak seviyesini zorlayan çirkin olaylarla anılıyor.pislik herif..sen tatile gidince anana kardeşine mi saldırıyolar da sen böyle söylemlerde bulunuyosun..
Kizgın halk. 2 yıl önce
Bu suriyeli veletler belediyenn onundeki cesmenin dibindeki agaca cikmişlar işiyolar..bu ne rahatlik başkan..zabitaya soyledik ama ne oldu..bi agzimiza scmadklari kaldi..
Bayan 2 yıl önce
Ulkeler asip gelen afganliyi almak zorunda degilsin.belediye onundespor sokakda onlarin igrenc bakislarindan rahatsiz okuyoruz..
Baskannn 2 yıl önce
Belediye onundeki oturan afganli suriyeli multecileri ordan dagitin.eslerimizin yada kardeslerimizin basi belaya gorecek.onlarn taciz edici bakislarindan rahatsiz oluyoruz.
Zabita md.nun dikkatine. 2 yıl önce
Pazar gunu afganli 6 7 kisi siralanmis belediyenn onundeki yolun dibine oturuyorlar.gecen kadinlarin bacaklarina k..na m..lerine bakip kendilerince gulusuyorlar.zabita uyuor..tirsdim
Vatandaş 2 yıl önce
Bu pedofili nasıl Serbes kalır aklım almıyor bu sapıklık aynı çevrede yaşayanlar küçük çocuklarına çok diķat etsinler imajı bile pis yaratık
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın