banner851

banner614

ÇOCUK YOĞUN BAKIMIN KAPALI OLMASI NEDENİYLE İSTANBUL’A GÖTÜRÜLDÜ

Düzce’de 10 yaşındaki Yavuz Selim Herem, bir spor salonunda spor yaptığı esnada kalp krizi geçirdi. Spor Salonunun antrenörleri tarafından Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan Herem, buradaki ilk gerekli müdahalesinin ardından, Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi’nin kapalı olması nedeniyle İstanbul’a sevk edildi. Herem İstanbul’da ki hastanede doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.

banner619
Gündem 26.08.2021, 17:02 27.08.2021, 00:15
11326
ÇOCUK YOĞUN BAKIMIN KAPALI OLMASI NEDENİYLE İSTANBUL’A GÖTÜRÜLDÜ

Düzce’de acı ölüm. 10 yaşındaki Yavuz Selim Herem'in, spor salonunda spor yaptığı esnada kalbi durdu. Spor Salonunun antrenörlerinin ilk müdahalesinin ardından Herem, özel bir araçla Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırıldı.

Hastanede kalp masajı ile yeniden hayata döndürülen Herem, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Çocuk Yoğun Bakım Uzmanı olmadığı için, Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi’nin kapalı olması gerekçesi ile Ambulans ile İstanbul’daki bir hastaneye sevk edildi.

İstanbul’daki hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Herem’den acı haber dün akşam saatlerinde geldi. Herem, İstanbul’daki hastanede doktorların yaptıkları tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

İstanbul’dan Düzce Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü’ne ait cenaze aracı ile dün gece saatlerinde Düzce’ye gönderilen Herem’in cenazesi, bugün öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından ailesi ve sevenleri tarafından toprağa verildi. 

Yavuz Selim Herem’in, Düzce Belediyesi eski Özel Kalem Müdürü Mustafa Herem ve Düzce Ülkü Ocakları eski Başkanı Murat Herem’in yeğeni olduğu öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (11)
Şahin 3 hafta önce
Hastane var doktur yok ünite kapalı. Haketten yazık ,ailesine Allah sabır versin zor bir durum.
Düzceli berber 3 hafta önce
Düzcede doktor yok ne yapıyorsunuz Sakarya’da var Bolu’da var heryerde var düzcede neden yok sorun ne buraya adam gibi çocuk doktoru atayın bu adamlar Bolu’da istifa etmiyor düzcede neden istifa ediyor sorumlu kim üniversite yöneticileri mi rektör mü dekan mı bulunsun kimin suçu bu bizim Düzceli çocuğumuz başına bir iş gelse sevk edilmek zorunda mı Allah kim sebep olduysa bin belasını versin Düzceli halkıma ve çocuklarına yazık şu doktorları tutun elinizde sevk yolunda daha çok canlar gider
Esnaf 3 hafta önce
Geçen çocugu çocuk acile götürdüm
Bakan doktor ortopedist
Sordum neden böyle
Dedi abi çocuk doktoru kalmadı hepsi istifa etti
Bunun sorumlusu kim
Neden doktorları kaçırıyorsunuz
Düzceli 3 hafta önce
Ben yetkililere soruyorum
Neden Düzcede doktor kalmıyor? Sorumlusu kim
Komşu il Bolu’ya bak herşey var tüm doktorlar var
Neden düZce doktorunu tutamıyor
Üniversite hastanesinde çocuk doktoru kalmadı hepsi istifa etmiş diyorlar
Sebep olanlar kim
Neden yoğun bakım yok
Neden çocuk acilde çocuk doktoru yok ortopedi doktoruna çocuk hasta baktırılıyor
Bütün bunların sorumlusu kim
Doktora eziyet mi var
kafkas 3 hafta önce
yazıklar olsun bu şehri yönetenlere.sahipsiz DÜZCE.
Küçücük çocuğun 3 hafta önce
Ölümünü kullanıp hastaneye laf yetiştiriyorsunuz. Acılı insanlar umrunuzda bile değil.
Halk 3 hafta önce
Bi şehrin doğası dışında hiçbirşeyi mi düzgün olmaz .... Nefret ettim bu şehirden ... şehir için hastahanesi okulları sokakları mahalleleri yaniii neyseeee demek halk talep etmiyor Bolu 1 saat uzaklıkta arada gidin bakın bariii oturdu bişeyler bizde inşaatlar biri bitiyor biri başlıyor olmuyor yıkılıyor birdaha olmadı birdaha yeter yaaaa pesss olan halka ölene yaniii ne ilk ne son olur Allah aileye sabırlar versin ....
X 4 hafta önce
Yoğun bakım neden kapalı ???korona çıktığından beri doktorlara ulaşması zor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın