banner851

banner614

Çocuklara sürpriz misafir...!

Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf, bugün önceden hiçbir haber vermeden Düzce Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'nda incelemelerde bulundu.

banner619
Gündem 23.05.2009, 16:50
297
Çocuklara sürpriz misafir...!

Yenikent'teki yerinde hizmet veren Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na bugün sürpriz bir ziyaret gerçekleşti. Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf, İstanbul'daki programı öncesinde Düzce Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na kimseye haber vermeden ziyarete geldi.
İstanbul'daki programı için yola çıkan Devlet Bakanı Kavaf, önce Düzce'de ardından da Sakarya'da Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumuna bağlı çeşitli kuruluşlarda önceden haber vermeden incelemelerde bulundu.


Düzce Çocuk Yuvasını ziyaret eden Kavaf, nöbetçi öğretmenlerden kuruluş hakkında çeşitli bilgiler alarak, yetiştirme yurdunda kalan çocuklarla bir süre sohbet etti. Daha sonra Düzce Erkek Yetiştirme Yurdunu da gezen Kavaf, Düzce Sosyal Hizmetler Kurumu İl Müdürü Mustafa Işıklı'dan faaliyetler konusunda bilgi aldı. Yetiştirme yurdunun mutfağını, yatakhanelerini, ortak yaşam alanlarını inceleyen Kavaf, çocukların sabah kahvaltısı hakkında aşçılardan bilgi aldı.
Düzce'deki temaslarının ardından Bakan Kavaf Sakarya'ya geçti.

banner844
Yorumlar (0)