banner851

banner614

ÇOCUKLARIN DA YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜLER…

banner619

Türk Kızılay’ı Düzce Şubesi, bu yıl da Kurban Bayramında ihtiyaç sahiplerinin yanında yer aldı. Kızılay Düzce Şubesi tarafından, hayırsever vatandaşların bağışları ile kesilen kurban etleri, ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı. Kızılay ekipleri ayrıca, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının yüzünü güldürmek için çeşitli hediyeler ve ikramlarda bulunuldu.

banner846
Gündem 21.07.2021, 18:00
373
ÇOCUKLARIN DA YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜLER…
banner844

Türk Kızılay’ı Düzce Şubesi, her zaman olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında yer alarak gönülleri fethetti. Kızılay Gönüllüleri Kurban Bayramı’nın birinci ve ikinci günü, hayırsever vatandaşların bağışları ile kesilen kurban etlerini, mahalle ve köy muhtarları aracılığı ile tespit edilen kimsesiz ve ihtiyaç sahibi ailelere dağıttı.

İl Genelinde kurban eti dağıtımlarını sürdüren Kızılay Gönüllülerine, kimsesiz ve ihtiyaç sahibi aileler teşekkür ederken, dağıtımların Kurban Bayramı boyunca devam edeceği bildirildi. Kızılay Gönüllüleri ayrıca, tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının da yüzünü güldürdü. Gönüllüler, çocuklara bayramlık kıyafet, oyuncak hediye ederek, çeşitli ikramlarda bulundu.

Kurban Bayramı boyunca devam edecek olan yardımlar ile ilgili konuşan Kızılay Düzce Şube Başkanı Av. Halil Aydın, “Kızılay Düzce Şubesi olarak hayırsever vatandaşlarımızın bağışlamış olduğu kurban etlerini ihtiyaç sahibi ailelere, bayram ziyaretinde bulunarak dağıtımını gerçekleştirdik. Çocuklarımızı da bayramda yalnız bırakmayarak, çeşitli hediyeler ve ikramlarda bulunduk” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)