banner851

banner955

ÇOK KRİTİK UYARI

Düzce’yi vuran dolu yağışından sonra Düzce Valiliği’nden kritik bir uyarı daha geldi. Meteoroloji’den gelen bilgilerin paylaşıldığı açıklamada, bugün de gök gürültülü sağanak ve dolu yağışının Düzce’yi etkisi altına alacağı vurgulandı, vatandaşların dikkatli olması istendi.

Gündem 09.05.2017, 15:16 09.05.2017, 16:29
14518

Etkili yağış ve dolu Düzce’yi terk etmiyor… Kuvvetli rüzgar ve dolunun dün bir çok olumsuzluğa neden olduğu kent, yeni bir yağışlı hava dalgasının etkisi altına giriyor.

Düzce Valiliği, Meteoroloji’den gelen bilgileri paylaştığı uyarısında bugün saat 15:00’da başlayıp yarın sabah 08:00 sularında bitmesi beklenen olumsuz hava koşullarına karşı vatandaşların dikkatli olması istendi.

Açıklamada, bugün öğle saatlerinden itibaren ülkemizin kuzeybatı kesimlerinde başlayacak yağışların aralarında Düzce’nin de bulunduğu 9 ilin kısa süreli kuvvetli gök gürültülü sağanak ve dolu yağışlarına neden olmasının beklendiği belirtildi.

Meydana gelebilecek su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkat olunması konusunda ise vatandaşları tedbirli olmaları konusunda valilik tarafından uyarıda bulundu.

Yorumlar (4)
vatandaş 6 yıl önce
Dolu yağdıktan sonramı uyarı yapıyolar
Burak erden 6 yıl önce
Dunku dolu yagisi firtina boranda ortalikta yoktu meteoroloji ve valilik. Dun aksama dogru kuzeyde gokyuzu olmus kapkaranlik ben dedim dolu yagacak diye ama huc uyari yoktu
bir bilen 6 yıl önce
hem yerel hem ulusal haberde meteoroloji yağışla ilgili uyarıları yaptı sanırım takip edemediniz google a sorarsanız hem düzcede hem ülkede uyarıları görebilirsiniz
gerçekçi 6 yıl önce
ne yapcan uyarı olunca dolu yağışınımı durduracan fındık bahçesinin üzerinimi kapatacan iş muhalefet olsun da nasıl olursa olsun sizinki
Yeni Sayımız