banner851

banner955

Çöpleri Kimin Yaktığı Belli Değil

Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan bir inşaatın bodrumunda bulunan çöpler kimliği belirlenemeyen kişi yada kişiler tarafından yakılınca caddeyi adeta dumanlar kapladı.

Gündem 04.11.2009, 18:56
207
Çöpleri Kimin Yaktığı Belli Değil

Atatürk bulvarında bulunan Gürcü Osman Camii ile AK Parti İl teşkilatı arasında bulunan Ragıp Öner'e ait olduğu öğrenilen inşaatın bodrum katında yangın çıktı. Çöplerin yandığı bodrum kattan çıkan dumanlar Atatürk bulvarını adeta felç etti.

Dumanların yanı sıra çöplerden gelen kötü kokularda çevreden geçen vatandaşları rahatsız ederken olay yerinden geçen bir Trafik Polisinin durumu fark etmesi üzerine olay yerine itfaiye ekiplerini çağırdı. Olay yerinegelen itfaiye ekipleri yanan çöpleri kısa sürede söndürürken, yoldan geçerken yangını görüp olay yerine gelen Belediye Başkan yardımcısı Bayram Bayraktar, çöplerin yakıldığını öğrenmesi üzerine olay yerine zabıta ekiplerini çağırdı.

Çevredeki vatandaşların verdiği bilgiye göre Bulvar üzerine Açılan yei bir marketin çöplerini inşaat alanına attığı ve erçak temizlik işçilerininde bu çöpleri inşaatın bodrum katında yaktıklarını idda ettiler. Zabıta ekipleri çöpleri kesin olarak kimin yaktığını belirlemek için çalışma başlattı.

banner844
Yorumlar (0)
29
açık