banner851

banner614

ÇÖZÜM: BAŞKANDAN KURTULMAKTIR

CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan, Düzce Belediyesi’nin şirketleri YEYPAŞ ve İNTAŞ’ın borçlarını ödeyemediği için sermaye arttırımı talebini değerlendirdi. Bağımsız bir denetleme kuruluşundan raportörün denetleme yaparak şirketlerin içinin nasıl boşaltıldığını ve hangi faturalarla çalışamaz hale getirildiğini araştırılmasını isteyen Tozan, çözümü Belediye Başkanı Mehmet Keleş’ten kurtularak sorumluların yargıda hesap vermesi olarak gösterdi.

banner619
Gündem 20.11.2016, 10:42
2918
ÇÖZÜM: BAŞKANDAN KURTULMAKTIR

CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan, belediye meclisi kasım ayı oturumunda gündeme alınan Düzce Belediyesi’nin şirketleri YEYPAŞ ve İNTAŞ’ın sermaye arttırımı taleplerini değerlendirdi. Her iki şirketin de borçlarını ödeyemediği ve sağlıklı ticaret yapabilmeyi sürdürebilmesi için 11 milyon liralık sermaye arttırımı talebini sert ifadelerle eleştirdi.

TİCARET YAPIYOR, DÜZCE’YE HİZMET ETMİYOR”

Tozan konuyla ilgili olarak, “YEYPAŞ ve İNTAŞ üzerinden ticaret yapılırken asıl yapması gereken ara sokaklarla ilgili hiçbir şey yapmıyor. Vatandaşlarımız bunu görmeli. Düzce Belediyesi iki belediye şirketi üzerinden ticaret yapmaktadır. Düzce’ye hizmet etmemektedir. Bunun çözümü bu belediye başkanından kurtulmaktır.” şeklinde konuştu.

ACABA HANGİ FATURALARLA ORASI ÇALIŞAMAZ HALE GETİRİLDİ?”

Tozan, iki şirketi için yapılması gerekenleri şu şekilde sıraladı: “YEYPAŞ ve İNTAŞ'A bağımsız bir denetleme kuruluşundan raportör isteyelim, orası bir denetlensin. Acaba hangi faturalarla orası çalışamaz hale getirildi? İçi nasıl boşaltıldı? Bu konuyla ilgili ihmali olanlar yargıda hesap versin.”

BİR DAHAKİ YEREL SEÇİMLERDE AK PARTİ'YE OY VERMEYECEKLER”

Tozan son olarak Düzce’de hemen hemen herkesin şikayet ettiği alt yapı ve yol sorunları için görüşlerini aktardı. CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan, “Bir dahaki yerel seçimlerde AK Parti'ye oy vermeyecekler. CHP'den bir başkan çıkartıp tüm sorunları çözeceğiz. Önce altyapılar yapılacak. Kanalizasyon suları yapılacak. Yağmur en şiddetli yağdığında dahi yolda 1 santimetre dahi taşmayacak şekilde altyapının hesabı yapılacak. Kaldırımlar yapılacak. Bu sorundan kurtulacağız?” dedi.

banner844
Yorumlar (22)
DEVİR 5 yıl önce
Devir sülale devri.
Önce etrafınızdaki hainle 5 yıl önce
Sizin daha kendi il başkan yardımcınız 2014 seçimlerinde belediye encümenine aday olduğu halde kendi partisine hatta kendisine bile oy vermemiş.Güldürmeyin insanı burada böyle boş boş konuşarak. Önce etrafınızdaki hainlerden başlayarak partinizin içindeki yerel seçimlerde partisini satan pislikleri temizleyin ondan sonra Düzce belediyesine talip olun. Partiye oy vermeyeni temsilci diye sağa sola yolla daha üstüne onları temizleyeceğine partinin başına musallat et, sonra burada belediyeye talip olun. Gerçi siz daha size saldıranlardan birisinin CHP'ye üye olduğunu tespit etmeyi beceremeyerek disipline verip ihraç bile edemediniz. İçinizdeki hainleri mi temizleyeceksiniz.
Ümit Ergün 5 yıl önce
Sayın Tozan her CHP'li gibi sürekli konuşuyorsunuz.. Konuştuğunuz her şey medya'da yer almaktan başka bir işe yaramıyor. Satır dolduruyorsunuz. Gidin ortada suç varsa suç duyurusu yapın, şikayet edin. Siz böyle açıkladıkça benim Ak Parti'ye verdiğim oy değişmeyecek.. Ne olursa olsun değişmeyecek..
trbznlu 5 yıl önce
Bu adam baktiki duzce yedir babam yedir niye yemesin ki bu millete haktir bu adami ikinci defa getirdiler yeni kaynak bulmus artezenlere saat takip kupu doldurck defol la duzceden biktik snden
vatandaş 5 yıl önce
tozan efendi bu beyanatı medyaya vereceğine gidip adliyede savcılara versene hayırdır neden şikayette bulunmuyorsun korkuyor musun yoksa aba altından sopa gösterip buradan nemalanmaya mı çalışıyorsun ..yada böyle bir şey yok iftira mı atıyorsun?? git kardeşim elinden tutan mı var savcılar ne işe yarar ???
reis 5 yıl önce
İntaş ve yeypaşta bin türlü iş dönüyor, şu an hesapları kontrol edilemediği için bu dönen dolaplar ortaya çıkarılamıyor. keleş başkanlıktan alındığı an göreceksiniz bütün pislikler ortaya dökülecek, bu iki şirketin yönetim kurulu üyesi olan herkes yargılanıp cezaevine girecek, artık akpartide keleşe sahip çıkmıyor bu işten kimse yakasını kurtaramaz, ilk şikayet dilekçesini de ben vereceğim sabırsızlıkla bekliyorum
Cabir bas 5 yıl önce
BAY TOZAN Dûzce Belediyesine CHP den bir baskan secilmesi icin zati alinizin CHP il baskanligindan istifa etmesi lazim kelesin yanlislarinin bir cogunda seninde payin var DAHA bir kac ay ônce en iyi tarim alanlarina sahip 20 tane kôyû mehmet keles DÜZCE belediyesine mucavir alan tuzagi ile ilhak ederken neden sesin cikmadi ônce bu sorumun cevabini ver ve sonra atatûrk ûn kurdugu CHP sinin koltugunda otur 20 TANE KÖYÜ Mehmet kelesle FÏKÏR BÏRLIGI YAPARAK Belediyeye kaptirttin sana o koltugu layik gôrmûyorum
Aa 5 yıl önce
Seçimde kurtulunur...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın