banner851

banner614

ÇÖZÜM İÇİN BİRİNİN ÖLMESİ Mİ LAZIM?

banner619

Karayolları Genel Müdürlüğü'nün akıllı kavşak çalışmaları için kapattığı ve Kasım ayında tekrar trafiğe açılan Olimpiyat Kavşağında trafik lambası sorunu bitmiyor. Vatandaşlar Olimpiyat kavşağında bulunan, trafik işaret ve ikaz lambalarının düzensizliğinden isyan etti. Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattına gönderilen görüntülerde, kavşakta bulunan trafik ışıklarının araçlara ve yayalara aynı anda yeşil ışık yandığını görüntülendi.

banner846
Gündem 07.01.2020, 12:46 07.01.2020, 16:59
6310
banner844

Kasım ayında Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından akıllı kavşak  çalışmaları tamamlanan Olimpiyat Kavşağı’nda  sorunlar bitmek bilmiyor. Vatandaşlar kavşakta bulunan trafik işaret ve ikaz lambalarının düzensizliğinizden şikayetçi. 
Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattına gönderilen  görüntülerde  trafik ikaz lambalarının yayalara ve araçlara aynı anda yeşil ışık yandığı görüntülendi.
 Vatandaşlar gönderdiği mesajlarda aylardır kavşaktaki trafik ışıklarının böyle olduğunu belirterek, yetkililerin  bu soruna bir çözüm üretmemesinden dert yandı. 

Vatandaşlar can kaybı yaşanmadan yetkililerin bu sorunu bir an önce çözmesini istedi.

Yorumlar (35)
ümit 2 yıl önce
ışıklar doğru yanıyor İstanbul istikameti yeşil saga dönüş oto kırmızı yaya yeşil normal
Bir tane 2 yıl önce
Bana Düzce de Allah rızası için tek bir tane doğru düzgün yapılmış bir şey gösterin.
İnsanların hayatına olumlu dokunan TEK BİR ŞEY GÖSTERİN. Her şey bu kadar mı sefil ve kötü olur.
Sahipsiz Düzce 2 yıl önce
Düzce hiç bir zaman olmadığı kadar sahipsiz ve gözden çıkarıımış bir kasabadır. Bu sahipsizlik özellikle son 15 yıldır net bir şekilde yaşanmaktadır.
Abbas 2 yıl önce
YA BU YETKİLİLER DÜZCELĹLERLE DALGAMI GEÇİYOR.
FISKOBİRLİĞİN ORASI DA BİR FİYASKO.
özkan 2 yıl önce
Bu kavşağı yapan mühendis kör olmuş.
bu düzceye hizmet yapacakları zaman neden herkes taş devrine dönüyor anlamıyorum. Hiç mi şehir dışına çıkmadınız hiç mi yol, kavşak görmediniz. her yaptığınız idarelik, bir kaç günlük sanki. düzceyi baraj mı yapacaksınız da hizmet vermiyorsunuz. basacaksanız basın suyu bizde kurtulalım sizde kurtulun.
Vefa Bayrak 2 yıl önce
Düzce nin hiç bir kavşağında,ışıklarında,yollarında trafik düzenlemesini beceremiyorlar.Üç tane lambayı güdemiyorlar.
Düzceli 2 yıl önce
Keşke tek sorun bu olsa. Akıllı diye adlandırılan kavşak Karayolları Müdürlüğünün ne kadar Aciz bir kurum olduğunun göstergesidir. Böyle akıllı bir kavşak olamaz. Eskisinden daha da beter oldu...
Vatanperver 2 yıl önce
Mrb.Sayın yerel yöneticiler ve il trafik komisyonu yetkilileri burada mevcut yolda neden kaldırım taşı ile örülüp yol daraltıldı.Astaksiden hal kavşağına doğru giderken ışıklara gelmeden neden yola bordör taşı örülüp daraltıldı.cizgi neden
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın