banner851

banner955

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TALİMAT VERDİ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, LGS ve YKS'nin yapıldığı günlerde sınırlı bir şekilde sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanması yönünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimat verdiğini açıkladı.

Gündem 18.06.2020, 13:11 18.06.2020, 15:21
4584
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TALİMAT VERDİ
banner1032

Önümüzdeki hafta sonu 20 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirilecek LGS ve 27-28 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek YKS'nin olduğu saatlerde sınırlı bir şekilde uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan talimat verdi.

"YOĞUNLUK OLMAMASI İÇİN..."

Gelişmeyi duyuran Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı: "LGS ve YKS günlerinde sağlanması gereken şartlar konusunda Bilim Kurulumuz tavsiye kararı aldı. Sınava gidiş ve dönüş saatlerinde dışarıda yoğunluk olmaması, günün gençlere ayrılması için Sn. Cumhurbaşkanımız sınırlı bir sokağa çıkma yasağı yönünde talimat verdiler."

banner844
Yorumlar (4)
Saftrko 2 yıl önce
Haberi sadece yazip aciklama yapmayan oncuye teskkur leri borc biliriz calisanlar icin hic bisey yazmio isywrleri acikmi kardesim bu ne bicim haberciliktir
Ahmet 2 yıl önce
20 haziran cumartesi denk geliyor
YAVUZ 0881 2 yıl önce
Talimat verdilerde sağlık bakanlığı ne işe yarar hiçmi sağlık konusunda bir tedbir yada serbesti yada kısıtlama bakanlık olarak alamıyor her kararı bu şahsiyet alacaksa bakanlıklara ne gerek var hepsini kaldırın gitsin sağa çek linç sola çek linç üç taş oynuyor mübarek be
hata 2 yıl önce
20 haziran cumartesi günü pazar değil
22
parçalı bulutlu