banner851

banner614

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ATAMA KARARLARI

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’yle Düzce İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Çetinkaya, Karaman'a atandı. Aynı kararnameyle Albay Çetinkaya’nın yerine, Bilecik Jandarma Eğitim Komutan Yardımcısı Jandarma Kıdemli Albay Naci Akkaş getirildi.

banner619
Gündem 24.08.2021, 10:01 25.08.2021, 17:48
3254
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ATAMA KARARLARI

Jandarma Genel Komutanlığı’na mensup bazı general ve albayların emekliliğe sevki, bir üst rütbeye terfileri ve yeni göreve atanmalarına ilişkin kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan kararlara göre Düzce İl Jandarma Komutanlığı’nda da görev değişimine gidildi.

2018 yılından bu yana Düzce'de görev yapan Düzce İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Karaman İl Jandarma Komutanı olarak atandı. Düzce İl Jandarma Komutanlığı görevine ise Bilecik Jandarma Eğitim Komutan Yardımcısı Jandarma Kıdemli Albay Naci Akkaş getirildi.

Yorumlar (1)
Teşekkür 4 hafta önce
Mustafa Çetinkaya komutana çok teşekkür ederiz bence memleketimize gelmiş en samimi en gayretli en başarılı komutan idi güleryüzü mütevazı kişiliği ile gönlümüze girdi Allah ondan razı olsun