banner851

banner955

DEFTERDAR AYKAŞ ANITA ÇELENK SUNDU

Düzce’de, 32. Vergi Haftası kutlamaları Anıt Park’ta düzenlenen törenle başladı.

Gündem 22.02.2021, 17:15 23.02.2021, 16:49
948
DEFTERDAR AYKAŞ ANITA ÇELENK SUNDU

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından her yıl şubat ayının son haftasında kutlanan Vergi Haftası kapsamında, vergi bilincinin çocuklarda ve genç nesillerde oluşturulması, toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi, mükelleflerin vergiye gönüllü uyumunun sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile mücadele bilincinin oluşturulması amaçlanıyor.

Bu yıl Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında Düzce’de sınırlı yapılacak olan 32. Vergi Haftası kutlamaları kapsamında, Düzce İl Defterdarı Ali Aykaş, Anıt Park’taki törende Atatürk Anıtına çelenk sundu.

Vergi haftası nedeniyle, Düzce’de hafta boyunca çeşitli etkinliklerin yapılacağı bildirildi.  

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
Vergi mi? 2 yıl önce
Cengiz holdingin ödemeği verginin haftasını kutluyorlar bence. Gariban ve enayi vergisi diyelim. Af bi iş yapamayan işletmeye değilde para babalarına yapılıyor ..
saçmalık 2 yıl önce
heykelin önüne geçip dikilmek biraz saçma olmuyor mu?
Asgari Ücretli 2 yıl önce
Denetlenmeyen özel muayenehanesi doktorlar ve bir çok avukat gelir vergisinden muafları mı ? Bindikleri milyonluk araçların bedelleri , gelir vergisi matrahlarının çok üzerinde …yani aslında var olmayan gelirleri ile hibe araçlara biniyorlar …. Asgari ücretliden her ay 456,13 TL gelir vergisi kesiliyor. .. bari bu haftada düşünün…. Düzcespor hatıra bilet satışları çok iyi seviyede , mutluyuz…bu biletler KDV tabii mi veya geliri ifade ediyor ise vergiye tabii mi ? Çocuklar merak etti ….inin bordrolunun sırtından …,
Yeni Sayımız