banner851

banner614

DEĞİŞİM RESMİYET KAZANDI

banner619

Düzce Belediyesi’nin üst yönetim ve birim müdürlüklerinde yapılan değişiklikler resmiyete döküldü. Buna göre; Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Mesude Özcan yeniden İmar ve Şehircilik Müdürü oldu.

banner846
Gündem 31.10.2017, 12:12 02.11.2017, 09:22
5125
banner844

Birim müdürlüklerinde değişime giden Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, koltuğa oturacak yeni isimler için imzayı attı. Dün gündeme getirdiğimiz isimler aynen imzadan çıktı.

Atama kararının resmiyet kazanması ile belediyenin resmi internet sitesinde de düzenlemeye gidildi. Kimi isimler yeniden müdür oldu, kimisinin ise görev yeri değişti.

Yıllarca vekaleten yürüttüğü İmar ve Şehircilik Müdürlüğü görevine bu kez asaleten atama ile geri dönen Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Mesude Özcan'ın yerine henüz yeni bir başkan yardımcısı atanmadığı görüldü.

Diğer müdürlüklerdeki değişimler ise yine beklendiği gibi oldu. Zeynan Karabacak'ın müdürlük koltuğunda oturduğu Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne İsmail Işıldak, Nurullah Şahin'in müdür olduğu Ulaştırma Müdürlüğü'ne Eyüp Yurdakul, Ferit Girgin'in müdürlük yaptığı Destek Hizmetleri'ne Ümit Bayrakdar, İlyan Danış'ın koltukta oturduğu İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'ne Muhtarlık İşleri Müdürü Samim Yavuz, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü'ne ise Mustafa Herem'in getirildi.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (37)
Düzceye cevap veren kişi 4 yıl önce
Senin gibi hergun 10 kişi otobuse binerken sirf belediyeye gıcık diye hırsını soferden alıp söföre laf sokarsa o insanda orda robot değil cevabını alırsın tekrar söylüyorum sen önce çalıştığın yerde işini düzgün yap evet ben avukatlık yapıy
Yeter 4 yıl önce
Şu otobüs şöförlerini lutfen seçerken herşeyine bakarak seçin seçici olun?
Düzceye cvp veren kişi 4 yıl önce
Sen avukatlık yapmayı bırak kimler şöför biz biliyoruz disiplin sıfır adli sicili kabarık
Vatandaş 4 yıl önce
Ulaştırma müdürü olan kişi 1-Bütün otobüs duraklarına hangi araç hangi saatte gelecek hangi semte gidecek bunu derhal yazarak asılsın 2) otobüs saatlerini denetleyiciler iyi denetlesin.3) Kalıcı konutlarda her bölgeye ek otobüs konulsun.
HAKKI 4 yıl önce
Mesude hanım 15 yıllık tecrübesi var dünkü çocuk değilki
Hasan Kel & Kel Hasan5 4 yıl önce
İsmail Bayram döneminde mümkün mertebe akçalı işlerden uzak duran kişilerle çalışmaya azami gayret edildi. Sonraki dönem o ekip alt personel dahil hallaç pamuğu gibi dağıtıldı. Şu andaki durumu zaten hepimiz yaşıyoruz. Durum meydanda.
Hasan Kel & Kel Hasan3 4 yıl önce
Belediyelerde asıl bomba yer İmar Müd.dür. İstanbul' da milyon dolarların döndüğü söylenir. Düzce ne haldedir bilmem. Şunu bilin akçalı işlerden uzak duran kişi zor müdür olur veya ayağı kayar, olan da akçalı müdürlükte görevli değildir.
Hasan Kel & Kel Hasan3 4 yıl önce
Şirketler, Fen İşleri, Su İşleri,Temizlik, Özel Kalem ve (özellikle dikkat edilecek)Sosyal İşler ile Destek müdürlükleri en çok harcama yapan müdürlüklerdir. Buradaki müdürler ya değişmedi , değiştiyse bile Keleş ekibinden kişilerdir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın