banner851

banner614

DEMİRCAN KARDÜZ'Ü DAVOS YAPMAKTA KARARLI

banner619

30 yıldır kayak turizmine kazandırılması beklenen ancak tek bir yatırımcının kapıyı çalmadığı Gölyaka sınırlarındaki Kardüz Yaylası için umutları yeşerten bir gelişme yaşandı. Yatırım yapıldığında yanı başındaki Kartalkaya'yı sollamasına kesin gözüyle bakılan Kardüz'e kayak tesisi kazandırmakta kararlı olan Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan kolları sıvadı ve AK Parti heyetini de yanına alarak ilk incelemeyi yaptı.

banner846
Gündem 03.10.2019, 20:39 04.10.2019, 13:47
1699
banner844

Kış turizmi için biçilmiş kaftan konumundaki Gölyaka ilçesine bağlı Kardüz Yaylası'na kurulması planlanan Baby Lift Kayak Tesisi ve yayla yollarının asfaltlanması ile ilgili incelemelerde bulunuldu.

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, AK Parti İlçe Başkanı Necmi Kap, İGM ve belediye meclis üyeleri ile birlikte çıktıkları Kardüz Yaylası'nda belediyenin yer tahsisi için görüşmelere başlandı.

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan yaptığı açıklamalarda şunları kaydetti; "Ben Kardüz Yaylası için daha önce şunu söylemiştim, eğer ki gerçekten yatırım yapılacağına ve vatandaşlarımızın yararına bir şey yapılacağına inanmaz isem asla yaylaya çıkmaya zahmet etmem. Kardüz Yaylası'na kurulmasını planladığımız Baby Lift Kayak Tesisi, yayla yollarının asfaltlanması, kafeteryalar ve otopark için çalışmalara kısa süre içinde inşallah başlıyoruz. Buradan sizlere yaylada elektrik direklerinin dikildiğini ve 1 haftaya kadar yaylamızın elektriğinin de verileceğinin müjdesini vermek istiyorum. Yaylamızı en güzel bir şekilde turizme kazandırmak için elimizden geleni yapacağız."

Yorumlar (14)
Yorumcu 2 yıl önce
Siz önce bitmeyen bağlantı yolunu yapın...
irfan duran 2 yıl önce
benim ömrüm bitti yeni nesiller de hayalle uyutulmasın bir yerden lütfen başlansın yol elektrk su getirilsin arkası yavaş yavaş gelir bir de halkımızın hazır olması gerekir biz de olmayan bu,
A.Rıza ÖZÇELİK 2 yıl önce
Hala komik bir iliz ve hala bürokratlarımız umut dağıtmaktan bıkmadı.
zuhahaha 2 yıl önce
neremle gülsem acaba :):):)
Aygün 2 yıl önce
Boş hayaller önce Gölyaka bağlantı yolunu yapın.
HALK 2 yıl önce
Hadi görücez inşAllah başarırsın da yer kapmak için birer baraka yapan AKP lileri ne yapacan onlar tesis yapacak boş alan bırakmadılarda.
ahmet 2 yıl önce
çok iyi bir iş bravo gerçekten.. ne kadar orman ve yayla varsa satın betonlayın...
hee he he 2 yıl önce
bu kadar yeterli zannediyorum . Fahri Beyle beraber .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın