banner851

banner614

Deprem Yıldönümüne Geliyor

banner619

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Depremin 10.Yıl dönümü anma etkinlikleri ve bir dizi açılışlar yapmak için 12 Kasım tarihinde Düzce'ye geliyor.Başbakan deprem yıldönümünde ilimizde olacak.

banner846
Gündem 05.11.2009, 13:20
190
Deprem Yıldönümüne Geliyor
banner844

Günlerdir gelip gelmeyeceği konuşulan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 12 Kasım Düzce depreminin 10.Yıl dönümü anma etkinlikelirine katılmak ve bir dizi açılışlar yapmak için ilimize gelecek. Konuyla ilgili edindiğimiz bilgilere göre Düzce Milletvekilleri Metin Kaşıkoğlu ve Celal Erbay ile Kızılay Genel Başkanı Tekin Küçükali'nin girişimleri sonuç verdi ve Başbakan'ın Düzce'ye gelmesi kesinleşti.

17 Ağustos ve 12 Kasım depremlerinden sonra defalarca Düzce'ye gelen ve tüm ilçelerde de incelemelerde bulunan ayrıca Öncü Televizyonu'nda canlı yayın programlara konuk olarak katılıp bölge halkına seslenen o günlerin yasaklı siyasetcisi bu günün Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan
geçtiğimiz yıllarda yine Kızılay Genel Başkanı Tekin Küçükali'nin girişimleriyle Düzce'ye gelip Öncü Koleji Konferans Salonu'nda düzenlenen tüm muhtarlarında katıldığı toplantıya iştirak ederek burada depremlerle ilgili bir konuşma yapmıştı. 

Erdoğan, depremin 10.Yılında ilimize gelerek Düzce depremini ve Düzce'yi unutmadığını ortaya koymuş oluyor.
Son olarak AK Parti İl Başkanlığı Kongresine katılmak için ilimize gelen ve Belediye Başkanlığı'nıda ziyaret eden Başbakan Erdoğan'ın 12 Kasım tarihinde Düzce'ye yapacağı ziyaret sırasında Düzce Üniversitesi ve Kızılay Batı Karadeniz Bölge Afet Lojistik Müdahale Merkezi'nin açılışlarını yapacağı öğrenildi.

Yorumlar (0)
29°
açık