banner851

banner614

DEREDE BİR MONT BULUNDU AMA…

banner619

Gölyaka Aksu deresinde kaybolan genci arama çalışmalarının 5. Gününde derenin suyu kesilerek arama yapıldı. Su seviyesi azalan derenin içinde dalgıçlar elle arama yaptı ve bir mont buldu. Mont, günlerdir kayıp olan Alper Şekar’a ait sanıldı ancak, montun cebinden başkasına ait bir kimlik çıktı.

banner846
Gündem 24.04.2012, 19:12
532
DEREDE BİR MONT BULUNDU AMA…
banner844

Geçtiğimiz Cuma günü Aksu deresinde kaybolan Alper Şekar’ı arama çalışmaları 5 gündür devam ediyor. Şekar’a ait bir ize ulaşmak için bugün derenin suyu kesilerek arama çalışması yapıldı.

Aracın dereye uçtuğu köprünün yaklaşık 5 kilometre yukarısında bulunan barajın suyu 32 dakikalığına kesilerek derenin su seviyesi düşürüldü. Arama kurtarma ekipleri ve dalgıçlar su seviyesi düşen derenin içinde yaklaşık 7 kilometrelik alanda tarama yaptılar.

 

Çalışmalar sırasında ekipler arama yaptıkları bölgede bir mont buldu. Montun Alper Şekar’a ait olduğu sanıldı ancak montun cebinden dereye uçan aracı sürdüğü iddia edilen Engin Sağlam’a ait kimlik ve cep telefonu çıktı. Aramaların 5. Gününde de Şekar’a ait bir ize rastlanamadı.

Günlerdir kayıp olan gencin annesi de tıpkı babası gibi derenin kenarında oğlundan bir haber alabilmek için bekliyor.

HABER:H.İŞCAN

Yorumlar (0)