banner615

banner614

banner701

DERTLİ: “KAZALARA DAVETİYE ÇIKARTIR”

banner619

Düzce Belediyesi ve Karayolları ekiplerinin Düzce-Bahçeşehir Bağlantı Yolu’nun Zahid Kevseri Bulvarı üzerinde devam ettiği yol çalışmalarında, yağmur sularının tahliye edilmesi için Rögar konulmaması çevre esnafının tepkisine yol açtı. “Yağmur suları yola akacak. Bu kazalara davetiye çıkartır” diyen çevre esnafı ve Karayolları ekipleri karşı karşıya geldi.

Gündem 04.11.2020, 17:35 05.11.2020, 15:29
3876
banner785

Düzce Belediyesi ve Karayolları ekipleri, dün başladıkları Bahçeşehir Bağlantı yolundaki çalışmalar, devam ediyor. Çalışmalarda, yağmur sularının tahliyesi için Rögar kanal sistemine yer verilmemesi, yol üzerinde benzin istasyonu bulunan Düzce TSO Meclis Başkanı İş İnsanı Ahmet Dertli’nin tepkisine yol açtı.

Yol çalışmalarını yürüten ekiplere, “Yağmur yağdığında sular yola akacak. Bu hem dökülen asfalta zarar verecek, hem de kazalara davetiye çıkartacak” diyen Dertli, aynı zamanda konu ile ilgili de Düzce Belediyesi ekiplerini de bilgilendirdi. 

Yorumlar (6)
Düzce halkı 3 hafta önce
O bahçeşehir yolunun tamamı bozuk madem çalışma yapılıyor bahçeşehire kadar olan uolun tamamının yapılması lazım. Yol rezil vaziyette lütfen baskı yapalım o yolun tamamı bahçeşehire kadar yapılsın.
MUHİTTİN 3 hafta önce
Hangi istasyon Ahmet'in? Nereden ve kaç liraya almış? Tezgah işler hep.
Vatandas 3 hafta önce
Bu asfalt yazin olur sogukta sicak asfaltmi olur
burk 3 hafta önce
bu dertliyi tanıyan varmı
CAN 3 hafta önce
REZILIK YA ALT YAPI YAPMAYIN ASVALTI DÖKÜN GITSIN ZATEN DÜZCEDE ISLER BÖYLE YÜRÜYO GÖZ BOYAMASI YAZIK ADAMGIBI ALT YAPIYI ÜST YAPIYI YAPIN SECIMLERDE SONUC HERZAMAN BÖYLE OLMAZ
Aa 3 hafta önce
Tepki gösteren önemli biri olunca ses getiriyor. Vatandaş Mehmet ne yapsın?
açık