banner851

banner614

DESOB BAKAN ÖZLÜ’YE GİTTİ

banner619

Düzce Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Mustafa Kayıkçı ve yönetim kurulu üyeleri Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Genel Başkanvekili Burhan Aksak’ı ziyaret etti. Ziyarette KOSGEB kredi ve teşvikleri, S plaka, sanayi çarşılarının durumu, kentsel dönüşüm ve patent hakları görüşüldü.

banner846
Gündem 03.11.2017, 10:34 04.11.2017, 12:11
689
banner844

Düzce Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (DESOB) Yönetim kurulu Başkanı Mustafa Kayıkçı birliğin yönetim kurulu, denetim kurulu, disiplin kurulu üyeleri ve birliğe bağlı odaların başkanları Ankara’ya giderek Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Genel Başkanvekili Burhan Aksak’ı ziyaret etti.

DESEOB heyeti öncelikle Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonunda Genel Başkanvekili Burhan Aksak ile bir araya geldi. Aksak’ın ziyaretinin ardından Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na geçen heyet, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile görüştü.

Ziyarette Birlik Başkanı Kayıkçı ve oda başkanları hem Düzce’de hem de Türkiye genelinde esnafın mesleklerini icra ederken karşılaştıkları sorunları Özlü’ye aktardı. Gündemde ise KOSGEB kredi ve teşvikleri, S plaka, sanayi çarşıları, kentsel dönüşüm ve patent hakları yer aldı. Heyet söz konusu konu başlıklarını içeren sorunları bir bir Bakan Özlü’ye aktararak görüşmede bulundu.

Özlü, teşkilat yöneticilerinin talep ve arzularını tek tek dinleyerek cevaplandırdı. İstişare toplantısının kendi iş yoğunluğundan dolayı geciktirilmiş olduğunu ifade eden Özlü, ilerleyen zamanlarda daha sık aralıklarla yapılmasının Düzce’ye ve Türkiye’ye faydalı olacağını kaydetti.

Ziyaret hediye takdimi ile sona erdi.


Haber: Y. SEVER 
 
Yorumlar (3)
Esnaf 4 yıl önce
Bu DESOB Düzce ye hiç bir katkı sağlamamıştır. Bu başkan da sadece siyaseten sahnede görünmeyi seviyor. İCRAAT SIFIR. LAF ÇOK.
Night Blue 4 yıl önce
Yerli otomobil için Sakarya başvuru yapmış acaba sayın Bakanın bu projeyi Düzce de üretime sokma imkanı yok mu ? Düzce de arsa bol böylece hem Düzce hem gençlerimiz kazanır bizde bakanımız olduğu ile gurur duyarız
Desob 4 yıl önce
15 yıldır esnafı işadamı ne kadar kuruluş varsa çareyi , emekçi, memur dan kesilen verginin oluşturduğu bütçeden bedava faizsiz krediyi almanın peşinde. Hani üretim? ona çare...