banner851

banner614

DESTEK İSTEYECEK

banner619

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz önümüzdeki hafta Düzce’ye gelecek. Kapusuz, Cumhurbaşkanlığı seçimi için partisinin adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyecek.

banner846
Gündem 01.08.2014, 17:06
199
DESTEK İSTEYECEK
banner844

10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri için geri sayım başladı. Düzce’de de siyasi partilerin genel merkezleri tarafından görevlendirilen siyasiler, gerek halkla gerekse sivil toplum temsilcilerinin kapısını çalarak destekledikleri aday için oy istiyor.


Başbakan Erdoğan'ın Köşk'e çıkması için adeta dört koldan yoğun bir çalışma yürüten AK Parti’de bakan ziyaretlerinden sonra şimdi de genel merkezden önemli isimler devreye girdi.


Düzce Seçim öncesinde Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Gönül Elçileri Projesi için gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Aşkın Asan, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın ziyaretinden sonra şimdi de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz’u ağırlayacak.


Düzce’de 5 Ağustos Salı Günü AK Parti’nin Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan için oy isteyecek olan Kapusuz, akşam Erol Tayhan’ın sunduğu Günlük programına da konuk olarak katılacak.

 

Haber;S.Kaşkır

 

 

 

 

Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu