banner851

banner614

DESTEKLER GELMEYE DEVAM EDİYOR

Dövizde yaşanan artışa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısından sonra destekler gelmeye devam ediyor. MÜSİAD Düzce Şubesi de destek vermeye hazır olduklarını söyledi.

banner619
Gündem 13.08.2018, 15:54 13.08.2018, 17:51
1303

Dolarda, avroda, altında yaşanan ciddi derecedeki artışlara son iki gündür tepkiler ve destek mesajları gelmeye devam ediyor. Düzce’den de Düzce Üniversitesi Senatosu’nun ardından Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği de (MÜSİAD) destek verdiğini Şube Başkanı Vefa Pehlivan açıklamasıyla gösterdi.

“Cenab-ı Allah doğruların yanındadır”
Pehlivan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“MÜSİAD olarak son dönemde ülkemizin maruz kaldığı, hiçbir ekonomik kaide ile açıklanmayan etik dışı siyasi oyunları en ağır şekilde kınıyoruz. Çıktığımız uzun yolda, milli ekonomi modelimizi hedef alan tüm saldırılara karşı, sonucu ne olursa olsun Sayın Devlet Başkanımızın ve ekonomi yönetimimizin sonuna kadar arkasında olduğumuzu beyan ederiz. Bu ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz. Dik ve kararlı duruşumuzdan ödün vermeyeceğiz. Zor zamanlarda kenetlenmeyi bilen halkımız, alt edilemeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya gösterecektir. Bu hususta devletimize ve halkımıza güvenimiz tamdır. Türkiye'nin en geniş tabanlı sermaye kuruluşu olarak MÜSİAD, bu mücadelede üzerine düşen her ne varsa yapmaya hazırdır. Cenab-ı Allah doğruların yanındadır.”

Haber: M. AYDIN

Yorumlar (6)
Doğrusu 3 yıl önce
Aldığınız desteğin yarısını iade etseniz devletin borcu kalmaz...
düzceli 3 yıl önce
başkan helal olsun. sivrisineklere aldırmayın. bu millet kenetlenmeyi bilir. siz öncülük etmeye devam edin.
Duzceli 3 yıl önce
Cumhur baskanimiz altinlari bozdurun diyor ama cogu kuyumcu nakit yik deyip bozmuyor bozanda 350 tl ye bozariz diyor bize satarken 400 tl diyor sizce dusman kim kendi halkimiz firsatcilar
Feti81 3 yıl önce
Ülkede herşey dövize endeksli. Vatandaşa göz göre göre zarar et deniyor. Tamam vatandaş bozduruyor da, bu dolarları kim topluyor? Dış güçler mi? O zaman kime hizmet ediyor bu vatandaş?
köylü 3 yıl önce
mustafa bey çok doğru söylemiş,hadi beyler bozdur un bakalım..haaa birde sattığımız ürünleri hemen zamlamayın..lafta değil özde samimi olun...
mustafa 3 yıl önce
çok basit
hemen tüm müsiad üyeleri banka hesaplarınının tamamını tl ye çevirsinler. eş ve çocukları da eşlik etsinler
dobralığınızı bir görelim...