banner851

banner614

DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI

banner619

Düzce Belediye Başkanlığına seçilen Dursun Ay, başkanlık mührünü 9 gündür başkanlık yapan 1.Başkanvekili Salih Keskinli’den alarak göreve başladı. Seçim sürecini başından itibaren yöneten ve her aşamasına müdahil olan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya devir teslim töreninde de ön plana çıktı. Ay’ın seçilmesiyle sonuçlanan süreçte etkin bir rol üstlenen Kaya, yeni başkandan iyi hizmet beklentisinde olduklarını ve vatandaşın gönlüne girmesini istediklerini dile getirdi.

banner846
Gündem 06.10.2017, 17:56 06.10.2017, 18:54
8451
banner844
Düzce Belediye Başkanlığı’na seçilen Dursun Ay meclis salonundaki oylamanın ardından yeni makamına geçti. Görevi 9 gündür başkanlık yapan 1.Başkanvekili Salih Keskinli’den devralan Ay için makamda düzenlenen törene AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya da katıldı. Süreci en başından itibaren yöneten Kaya, başkanın belirlendiği seçim için yine Düzce’ye geldi. Kendisinin yönettiği seçimin ardından Ay’ın görevi devraldığı törende dikkat çeken açıklamalarda bulunan Kaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden AK Parti Genel Başkanı olmasıyla birlikte yürüttükleri 180 günlük eylem planı kapsamında değerlendirmeler yapıldığını hatırlattı.Değerlendirmeler sonucu belediye başkanlarının görevlerinden çekildiğini kaydeden Kaya, seçimle göreve gelen Ay’dan iyi hizmet beklediklerini ve halkın gönlüne dokunmasını istediklerini söyledi.Keskin’in ardından konuşan yeni Belediye Başkanı Dursun Ay, kimseyi mahcup etmeyeceğinin sözünü verdi.

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ise belediye meclis üyeleri Hasan Küçük, Murat Caymaz ve Gönül Asuk’un aday adaylığı başvurmalarından dolayı duydukları memnuniyeti ifade etti.

Konuşmaların ardından 1.Başkanvekili Salih Keskinli başkanlık mührünü Ay’a teslim ederek, kendisine yeni görevinde başarılar diledi.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (46)
Mustafa Şen 4 yıl önce
Allah mahçup eylemesin. Düzce'ye hayırlı olsun. Dursun Ay başkanımızın Düzce'ye Çok iyi hizmetler yapacağı kanaatindeyim.
Onlarda da iş yok 4 yıl önce
Kim o küçük başkan olsun diyen yahu onlar çokmu ii sanki birakin bu isleri duzceye dogal lider lazim bunlarla olmaz bu is
SONER 4 yıl önce
BİZ CUMAYERLİLER OLMASA DÜZCEYİ KİM YÖNETCEK YAA
Dış bakış 4 yıl önce
Sayin dursun bey düzce halk icin bicilmis kafdan . Düzcelilere hizmetti uzun yillara dayaniyor. Yillarca reklamsiz hizmet yapan ozguvenli ve yurtdisinda yurt icinde sevilen sahis duzceli degerini yakinda anlayacaktir.
Düzce nin adamı 4 yıl önce
Hizmeti dava edinecek ve amacı davası olacak bir anlayışla liyakati esas alan bir belediyecilik anlayışı ile müdür ve amir kadrolarını düzeltir yolunuza devam ddip hizmet uretirsiniz ınşAllah
Yine olan vatandasa 4 yıl önce
Sakın hizmet edecek birini secersinizde millete bi faydası olur.Yazık vAllaha çok yazık memleketimize bi tane hizmet edecek kimse neden secilmiyor neyse 2019 gereken cevabı veririz inşAllah.
hakan 4 yıl önce
geçmiş olsun düzce... çok ararsınız Keleş i
talip 4 yıl önce
mhp il başkanı, üyelik kaydını akp ye al fotoğraftaki gruba yakışmıssın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın