banner851

banner614

DEVİR TESLİMLE GÖREVİNE BAŞLADI

Garnizon ve İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ramazan Akça’nın yerine Düzce Garnizon ve İl Jandarma Komutanlığına atanan, Albay Bilal Güvenir görevine devir teslimle başladı.

banner619
Gündem 08.08.2015, 11:17
4478
DEVİR TESLİMLE GÖREVİNE BAŞLADI
Garnizon ve İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ramazan Akça’nın Konya Jandarma Bölge Komutanlığı Denetleme ve Değerlendirme Başkanı olması ve yerine Ağrı İl Jandarma Komutanlığı Yardımcısı Albay Bilal Güvenir’in atanması sonrası Albay Güvenir, görevine devir teslimle başladı.

Düzce'ye gelerek yeni görevini Akça'dan alan Güvenir, daha önce Ağrı İl Jandarma Komutan Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Albay Akça'nın yeni görev yeri ise Konya Jandarma Bölge Komutanlığı Denetleme ve Değerlendirme Başkanlığı oldu. Akça Düzce'de 3 yıl görev yaptı.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (7)
Samet 6 yıl önce
Ramazan Akça Komutanıma Saygı ve selamlar olsun yeni görev yerinde başarılar sağlık ve sıaat dılerım yolunuz açık olsun efsane komutan CcC
hoş geldiniz komutanım 6 yıl önce
Yeni komutanı mızın jandarmamıza güzel bir ivme kazandıracağı,suçlularınkorkulu rüyası bir jandarma komutanı olacak.düzce jandarma komutanı gorecek sonunda
öz düzceli 6 yıl önce
sayın ramazan komutanımız çok değerli bir askerdi.allah yolunu açık etsin.yeni komutanımıza da başarılar dilerim
Esnaf 6 yıl önce
Belediyeden fazla esnafı ziyaret eden, derdini sıkıntısını soran bir komutandı R.AKÇA. Böyle bir jandarma görmedik simdiye kadar. Allah yolunu açık etsin.
Vatandaş 6 yıl önce
Böyle bir komutanı ilimizde tutabilirdik. Herşeye anket yapanlar neredesiniz?
Düzceli 6 yıl önce
Albay Ramazan AKÇA gibi komutan ve jandarma zor bulunur. Düzce çok büyük bir değeri daha kaybetti. Eski ve yeni komutanlara yeni görevlerinde başarılar dilerim.
SEDAT ÇAĞLAR ÖZER 6 yıl önce
BİLAL KOMUTANA BAŞARILAR DİLERİM.