banner851

banner614

DİĞER KAVŞAKLAR İÇİN DE BEKLENİYOR

Düzce Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yavuz Yılmaz, Düzceliler’i mağdur eden EDS’lerle ilgili ilk adımı atarak Olimpiyat Kavşağı’na sinyalizasyon sistemi kurulmasını sağlayan Düzce Belediye başkanı Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür etti. Yılmaz, diğer kavşaklar için de aynı uygulamasının yapılmasıyla bu konuda sorun kalmayacağını belirtti.

banner619
Gündem 10.05.2021, 13:40 10.05.2021, 17:28
1770

Düzceli sürücüleri canından bezdiren Elektronik Denetleme Sistemi (EDS) ile ilgili gelen şikâyetleri değerlendiren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, sorunun çözümü için geçtiğimiz günlerde düğmeye basmış, en fazla şikâyet gelen D-100 Karayolu Olimpiyat Kavşağı'na sinyalizasyon sayacı kurulmuştu.

Düzce Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yavuz Yılmaz, EDS’lerin yaşattığı mağduriyete karşı harekete geçen ve ilk adımı Olimpiyat Kavşağı’nda atan Başkan Özlü’ye teşekkür etti.

“BAŞKANIMIZ SORUNA DUYARLI YAKLAŞTI”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yılmaz, trafik lambalarının aniden değişmesi sonucu kırmızı ışık ihlali cezası yediklerine dair çok sayıda şikâyet aldıklarını kaydederek, “Sorunu başkanımıza ilettik. Kendileri soruna karşı çok duyarlı yaklaştı ve konu ile ilgili hemen çalışma başlattı. İlk olarak sayaç uygulamasının Olimpiyat Kavşağı’nda yapıldı” diye konuştu.

DİĞER KAVŞAKLAR İÇİN DE BEKLENİYOR

Başlatılan sayaçlı trafik lambaları uygulaması ile ilgili çok olumlu tepkiler aldıklarını belirten Yılmaz, “Diğer kavşaklardaki trafik ışıklarına da sayaç takılması ile bu konu da sorun kalmayacaktır. Her zaman yanımızda olan ve kendisine iletilen bu önemli sorunu en kısa zamanda çözüme kavuşturan başkanımıza şükranlarımı sunarım” ifadeleriyle Başkan Özlü’ye teşekkür etti.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (5)
CAN 5 ay önce
COBAN KAVSAGI AKSAM OLUR FELAKET YA ORAYA ÜST GECIT DIREK ARABALAR AKCAKOCAYA GIDECEKLER BEKLEME YOK LAMBADA ANTALYADA SÜPER ÜST GECITDEN ARABALAR GIDER EDS LERDE HALKIMIZI SOYAR
Diger isiklara da uygulan 5 ay önce
Memlekett3 sadece 1 yerde mi bu problem var .Her yer problemli b3nc3 hepsin3e mudahale edilmeli.biri oluyorsa hepsi de olur ayni uygulama
CAN 5 ay önce
AVRUPADAN GELDIM 9 SEHIR GEZDIM ARABAYLA TEK BIR EDS VE HIZ CEZASI YEMEDIM DÜZCEMIZE GELDIM CEZA YEMISIM 1780 TL YAZIKLAR OLSUN HARAM OLSUN BIRDAHA OY VERMIYECEM NOK DA
Olaya nerden baktığın öne 5 ay önce
Zamanında bu EDSleri belediye kurdurmadimadi. Neden başkana teşekkür ediyorsunuz
düzceli 5 ay önce
yalakalıktan olabilir mi