banner851

banner614

DİJİTAL BAHÇEYE MHP’DEN TEPKİ

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Ömer Albayrak yaptığı yazılı basın açıklaması ile Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı AK Parti İl Başkanı ve il yönetimine hizmet ettiğini belirterek, belediye meydanından kaldırılan dijital su bahçesinin maliyetinin heba edildiğini söyledi. Albayrak: “Bu konuda bir inceleme ya da soruşturma yapılmakta mıdır?” dedi.

banner619
Gündem 19.12.2017, 16:32 20.12.2017, 18:22
3716

MHP Düzce Merkez İlçe Başkanı Ömer Albayrak, Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in istifa ettirilmesinin ardından göreve gelen yeni başkan Dursun Ay’ın başkanlık görevini AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, il yönetimi ile birlikte hareket edeceğini ilk günden itiraf ettiğini dile getirerek şöyle konuştu:

“Belediye meclisinin Kasım ayı birleşiminde MHP’li üyelerce verilen bir önerge ile üniversite öğrencilerinin şehre daha iyi entegre olmalarını sağlamak, şehir hayatının canlanmasına katkı da bulunmak için öğrenci biletlerinin 0,25 kuruş indirilmesini talep etmişlerdir. Ancak bu önerge AKP meclis üyeleri tarafından reddedilmiştir. Dolayısı ile söz konusu indirimli ücret sadece Konuralp içinde belirlenen güzergah ile sınırlı tutulmuş, öğrencilerin şehir merkezinden daha çok faydalanmalarının önü kesilmiştir.”

“Öğrenci biletine indirimi çok gördüler”
Belediye binasının hemen bitişiğine Keleş tarafından geçtiğimiz Ağustos ayında yapılan yatırımın heba edildiğini dile getiren Albayrak şöyle konuştu:

“Belediye binası önüne dikilen ve dikildiği günden bu yana atıl olan dikey bahçe (dijital su perdesi) denilen ucubeye Düzcelinin 377 bin 600 TL’si ne hakla, kime menfaat sağlamak için verilmiştir. Çöpe atılan 377 bin 600 TL’nin hesabını kim verecektir. Bu konuda bir inceleme ya da soruşturma yapılmakta mıdır? Hal bu ki bu para ile 1 milyon 510 bin öğrenci indirimli taşınabilir, Düzce’nin daha canlı olması sağlanabilirdi. Öğrenciye esirgenen indirimin bir buçuk milyon katı nasıl olurda ne olduğu belirsiz bir metal yığınına verilebilir.”

“Düzcelinin parasının israf edilmesinin önüne geçilmeli”
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın da geçmiş dönemde yaşanan hastalıklı yönetim anlayışına sahip olduğunu belirten Albayrak, “Sayın başkana hatırlatmak isteriz ki aldığınız sorumluluk Düzce’ye hizmet etmeyi gerektirir. Düzcelinin menfaatini korumayı gerektirir, Düzcelinin parasının israf edilmesinin önüne geçilmesini gerektirir.” diye konuştu.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (21)
kabalak 4 yıl önce
siz kimi eleştiriyorsunuz.AKP nin Değirmene suyu taşıyan siz MHP değilmisiniz.taşeronluğu bırakında düzgün muhalefet yapın bence
Düzceli ümmet 4 yıl önce
Şu rabia 4 parmağı kaldırıp Atatürk anıtı koyan partiye ömür boyu oy vereceğim
Gerçek 4 yıl önce
Kendi başkanlarını istifa ettir,chp lilere soruştrma aç !!..Bumudur adalet??..Ne gökçek,ne keleş ve kimbilir daha kimler.Soruşturma bekliyoruz!!..Tabii bir müslümanın olması gerektiği gibi adilseniz!.
81 4 yıl önce
haklı bencede boşuna masraf
VURAL 4 yıl önce
YAZIK GUNAH VALLAHI MILLI SERMAYE DOGMAMIS YETIMIN HAKKI VAR MILLETIN VERGISIYLE YAPILMIS BIR URUN HAK HUKUK ADALET NERDE VICDAN NERDE YERI TASINA BILIRDI GUZELDE BIR GORUNTUSU VARDI
ALİ YAPAR VELİ BOZAR 4 yıl önce
böyle komik işler hiç bi ilde yok ?
RABİA 4 yıl önce
dört parmak heykelini kaldır yeter bize...
VATANDAS 4 yıl önce
Sayin omer bey cok hakli hesabi sorulsun boyle bosa harcanan paralarimizin hesabini versinler duzce ye yararli hic bir hizmet getirmediler guyya ucuracaklardi ornek bir il olacakdi nerdee !! vatandas zamani gelince hesabini soracak ama!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın