banner851

banner614

Dikmen, Vakıf toplantısında

Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Temmuz ayı toplantısı yapılırken toplantı da Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde yapılan çalışmalar ele alındı.

banner619
Gündem 07.07.2009, 18:29
191
Dikmen, Vakıf toplantısında

Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi bünyesinde yaptığı önemli çalışmalarla adından sözettiren Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı temmuz ayı toplantısı bugün yapıldı. Toplantı da Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nin durumu ele alınırken hastanedeki kantin ve otopark işletmelerinin çalışmaları hakkında Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Başkanı Önder Tonyalı tarafından vakıf üyelerine bilgiler verildi.

Toplantıya Vakıf üyesi olan Özhan Olcay'ın çalışmaları nedeniyle görevi bırakmasının ardından yedek üyelikten asil üyeliğe seçilen Kadın Dayanışma Derneği İl Başkanı Ulviye Dikmen de katıldı. Vakıf Başkanı Önder Tonyalı, Dikmen'e bu zamana kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Toplantı da Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi konusunda sterilizasyon cihazının ödemesi, kantin ve otopark hesaplarının görüşülmesi, Üniversite Hastanesi için büyük önem taşıyan Nükleer Tıp Merkezi inşaatı hakkında görüşülmesi gibi gündem maddeleri de ele alındı.

Yorumlar (0)