banner851

banner955

DİL VE KONUŞMA TERAPİ HİZMETİ VERİLİYOR

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde Dil ve Konuşma Terapisi Polikliniği Hizmeti Veriliyor. Başta Kulak Burun Boğaz ve Psikiyatri poliklinikleri olmak üzere, diğer polikliniklerden yönlendirilen hastalara dil ve konuşma terapisi uygulayan Poliklinik, hastaların yaşam kalitelerinin artmasını yardımcı oluyor.

Gündem 05.10.2022, 15:00 05.10.2022, 11:41
996
DİL VE KONUŞMA TERAPİ HİZMETİ VERİLİYOR

Dil ve Konuşma Terapistleri Ayça Kurt ve Mehmet Ali Akay, başta Kulak Burun Boğaz ve Psikiyatri poliklinikleri olmak üzere diğer polikliniklerden yönlendirilen hastalara akıcı konuşma bozukluklarını aşabilmeleri noktasında destek sağlıyor.

Bu kapsamda konuşma sesi bozuklukları, gecikmiş dil ve konuşma problemleri, yutma bozuklukları, ses bozuklukları, edinilmiş dil bozukluklarına yönelik değerlendirme ve tedavilerini yaparak, hastaların yaşam kalitelerini artırıyorlar.

İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Dil ve Konuşma Terapisi Poliklinik hizmeti kapsamında; herhangi bir yaş sınırı şartı aranmadığını belirterek, “halkımıza hizmet verecek özellikli bir birimi daha Düzce Atatürk Devlet Hastanemiz ailesine eklemiş olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz” ifadelerine yer verdi.

Dr. Yılmaz ayrıca, “yeni göreve başlayan Dil ve Konuşma Terapisti arkadaşlarımıza hoş geldin diyor görevlerinde başarılar diliyorum.” Dedi.

Yorumlar (5)
halk 2 ay önce
Acilde arap dr.lar var teşhis koyamıyorlar..Asla tercih etmeyin.birşeyden anlamıyorlar..yok yok..
ANGRY 2 ay önce
hstnede yok yok doğru.suriyeli dr filistinli şımarık dr.lar.1 basamakdaki hst.sına 3 er 5 er ziyaretci sokan suriyeli mülteci dr.Artık yeter.Bu kadarda olmaz.Bizimde hst.mız var ama biz kurallara uyuyoruz.Bun dr.un ne özelliği varda kimsei dinlemiyor.Müdür uyuma..Hijyene uymuyor.Benim hastam bunlar yüzünden risk altında...gitsin kendi ülkesineee...
Asd 2 ay önce
Çocuk kardiyoloji doktoru yoook!!!!! Masal anlatmayın!
Vali beye.. 2 ay önce
Hst.nenin yemekhanenn oradaki yoğun bakima biz hastamizi 1 kişi ya göruyoruz ya göremiyoruz..bu suriyeli dr neden 2 şer 2 şer multeci sokuyor hastalarinn yanina.Hemsireyide dinlemiyor..Bu Ali kıran baş kesen Suriyeli dr.dan bi haber yönetim var..onnki hastada bizimki çöpmu Mdr bey..Bu nedir yaaa...Biz olmuşuz mülteci..Biz hastamizi göremiyoruz gelmis burada ben sokarim bunlari demek ne demek..dr.sa gitsin ulkesinde calissin..yeter yaaa...
Sağ.Müd.ne Acil. 2 ay önce
Dev.Hst.nesinde 1.basamak yogun bakimda yatan babami ziyaret etmek istemistim ziyaret saatinde..O sirada 5 6 kisi multeci bunlar icerde yatan babalari icin ortaligi karistirdilar ve Yine hastanede calisan Suriyeli Doktor bunlari 2 ser 2ser yoğun bakima aldi. Ve oradaki hemşireyide susturdu..Bizmi olduk Mülteci..Bu doktordan ne fayda olur Turk milletine.Bu kural tanimazsa digerleri ne yapar .Doktora bi ayar ver..