banner851

banner955

DİYALİZ MAKİNESİ İÇİN İMZALAR ATILDI

Akçakoca Rotary Kulübü tarafından Akçakoca Devlet Hastanesi’ne bağışlanacak 5 adet diyaliz makinesi için imzalar atıldı. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimlik binasında yapılan protokol töreninde çiçeği burnunda Başhekim Hamid Özmen protokole imza attı.

Gündem 29.01.2019, 16:39 30.01.2019, 14:55
1538
banner1032

Akçakoca Rotary Kulübü tarafından Akçakoca Devlet Hastanesi’ne 5 adet diyaliz makinesi bağışı için protokol imzalandı. Törene 3 yıla yakın süre Akçakoca Devlet Hastanesi’nde başhekimlik görevinde bulunan ve geçtiğimiz günlerde Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne aynı görevle atanan çiçeği burnunda Başhekim Hamid Özmen’in de katıldı.

Protokol törenine Akçakoca Rotary Kulübü Başkanı Erkan Güldiken ile diyaliz makinesi bağışı fikrinin başlatıcısı, bir önceki dönem Rotary Kulübü Başkanı Cemil Gülez ve Rotaryen Selahattin Pazvant katıldı. Başhekim Özmen ile Rotary Kulübü temsilcileri karşılıklı hayırlı olması temennileriyle imzalarını tarak protokolü gerçekleştirdi.Söz konusu diyaliz makineleri için Uluslararası Rotary Vakfı tarafından desteklenen bir hesabın açıldığı, bu hesaba yatacak olan para ile 5 adet diyaliz makinesinin satın alınıp Akçakoca hastalarının hizmetine sunulacağı belirtildi. Ayrıca diyaliz makinelerinin 1 Temmuz tarihine kadar hastaneye teslim edilmesinin hedeflendiği de ifade edildi.Haber: S.ŞEN/Akçakoca


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

 

banner844
Yorumlar (16)
Hasta 4 yıl önce
Halkimiz temiz degil.elindekini sap diye yere atanlarida gorduk tuvalete koyulan pagit rulolari goturenleride.biraz duyarli olalim.herkese yardim ediliyor.giristekiler iyiler..
Herkes haklı 4 yıl önce
Sabah ezanyla hastaneye gelenbguvenlikler bi cay bi simit yiyor.ona bakarsan heryrde cay var.malum kantinde sicak su bile 1 tl.herkes kadrosunda calişsa iyi olur.buda yonetimin isi..
Akçakocalı 4 yıl önce
Değerli ve saygıdeğer başhekimiz yürekten kutluyorum Düzcede olmana rağmen Akçakocamıza halen faydan dokunuyor.
Eyy Düzce halkı Op.Dr.Hamid ÖZMEN in kıymetini bilin Akçakoca Devlet Hastanesinde çok güzel işler yaptı şimdi ise Düzce de kıymetini bilin benden sölemesi bol keseden atmayın yardımcı olun başka Düzce başka Akçakoca yok. İyi tanıyın sahip çıkın Doktorumuza geri dönüşü mutlaka olacaktır şüpheniz olmasın....Akçakoca dan slmlar
Hasta 4 yıl önce
Kimse boş konuşmasın güvenlik ler kendi akrabalarına bile bu kadar ilgi göstermiyor hasta lari arabalara bindiriyolar yaşlılara yardımcı oluyorlar bizzat kendim gördüm
katakulle var 4 yıl önce
Akçakocaya verilen diyaliz için neden Düzce başhekimi imzalıyor, ahmet bey Akçakoca başhekimi ise onun imzalaması gerekmiyor mu.
mağdur 4 yıl önce
sayın sğ.müd.her katta bi başhekim yrd.bi müd yrd.sı olması gerekmezmi.hepsi bir arada.mdr.yardımcısı arıyoruz yerinde yok.imza için in çık in çık..araki bulasın
denetle 4 yıl önce
sağ.kuruluna geldim sabah.çay çorba peşinde hepsi.bi tane muhatap bulamadım.sekreterlerin hepsi çalışanların hepsi kahvaltı derdinde..
hasta refaket 4 yıl önce
girişteki güvenlikler ve oradaki güvenlikleri sabahları bi denetleseniz.kahvaltı derdinden kimseye bakmıyorlar.Temizlik görevlilerin masabaşı çalışmaından belii merdivenlerden toz bulutu yükseliyor.halkımızda pis.yere kağıt atan bi düzceli halk geliyor ..
bu ne saçmalık 4 yıl önce
Akçakoca hastanesine verildiyse Akçakocaya atanan başhekim imzalasın madem ki. Düzce başhekimi neden imzalıyor,bu ne demek başarılı adamı aldık Düzceye verdik Akçakocaya verilen cihazı da o imzalar demek mi oluyor.
sistem 4 yıl önce
bu ne akıl tutulması.süreç denilen bir durum söz konusudur.Prosedur denilen bir sistem işleyişi var.Bilgin yoksa yazma bari.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12
parçalı bulutlu