banner851

banner614

DİYANET HAREKETE GEÇTİ!

Diyanet İşleri Başkanlığı, Doğu ve Güneydoğu'da terör örgütü PKK'ya destek verdiğini tespit ettiği imamlarını görevden uzaklaştıracak.

banner619
Gündem 29.10.2016, 18:10
5791
DİYANET HAREKETE GEÇTİ!
Diyanet İşleri Başkanlığı, Doğu ve Güneydoğu'da büyük temizlik başlatıyor. Haber7’nin yaptığı habere göre; Diyanet tarafından başlatılan çalışmada özellikle Doğu ve Güneydoğu'da görev yapan bazı imamların terör örgütü PKK'ya destek verdiği ortaya çıktı. Diyanet İşleri Başkanlığı bu bağlantıları tespit edilen din görevlilerinin açığa alınmasına karar verdi.
Önümüzdeki günlerde Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez tarafından konu ile alakalı resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.

FETÖ'CÜLERİ DE GÖREVDEN ALMIŞTI
Diyanet İşleri Başkanlığı'nın merkez, taşra ve yurt dışı teşkilatında görev yapan personelden, aralarında 3 il müftü yardımcısı ve 19 ilçe müftüsünün de bulunduğu 620 kişi daha görevlerinden uzaklaştırıldı.

 
Yorumlar (3)
yetmez 5 yıl önce
cami ile bankamatik arasında mekik dokuyan imam ve müezzinlerede çekidüzen verilmeli. Toplumun gençlerin bunca sorunu varken bağımlılık sigara kumar bu kadar artmış camiler boşken yatmak olmaz. azcık bu işlere kafa yorup gençlerin elinden tutsunlar
adam 5 yıl önce
yetmez yetmez kıvırmaya gerek yok diyanet hep kapatılmalı. dünyanı neresinde görülmüş devletin dini himaye ettiği kökten kaldıracaklar az kaldııııııı
Aytek 5 yıl önce
İçindemi besliyodu yani şimdiye kadar, komik.