banner851

banner614

DOÇENTLİK ÜNVANINI ALDI…

banner619

10 Haziran 2020 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Valiler kararnamesi ile Düzce Valiliği görevinden Samsun Valiliği görevine atanan Dr. Zülkif Dağlı, doçentlik ünvanını aldı.

banner846
Gündem 20.12.2020, 11:00 20.12.2020, 14:11
1644
DOÇENTLİK ÜNVANINI ALDI…
banner844

Düzce eski Valisi, şimdiki Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı,  mülki amirliğinin yanı sıra akademik alanda da çalışmalar yaparak doçentlik ünvanı almaya hak kazandı.

Eğitimden vazgeçmedi

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olan Vali Dağlı, Ankara Üniversitesi'nde Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi alanında "6360 Sayılı Yasanın Getirdiği Genişletilmiş Büyükşehir Modeli İle Yerel Kamusal Hizmetlerin İl Sınırlarına Kadar Genişlemesinin Etkileri: Kocaeli ve Sakarya Örneği" konusu ile doktora tezini tamamladıktan sonra doktora ünvanını alan Vali Dağlı, bu hafta içi de doçentlik unvanını aldı. Vali Dağlı, Doç. Dr. olarak görevine devam edecek.

Yorumlar (5)
Rıza 6 ay önce
Sayın valimizin "DR." ünvanından heberimiz yoktu. Hiç söylemezdi. Vatandaşa göre mütevazi olmak en güzel ünvandır. Ünvanını her fırsatta milletin gözüne sokmaya gerek yok demekki.
Aa 6 ay önce
İyi ki atanmış. Yoksa Düzce'de belediye ba(ş)kanı krizine bir de Dr. ve Doç Dr. krizi eklenecekti.
Ali 6 ay önce
Adam gitti hala haberini yapıyorsunuz.Çıksın milletvekilleri asgari ücreti konuşsun vatandaşın dedini dinlesin.
düzceli 6 ay önce
düzce sizi seviyor sayın valim
DÜZCE'DEN SELAMLAR 6 ay önce
BAŞARILAR DİLERİZ SAYIN VALİMİZE
16°
az bulutlu