banner851

banner614

DP'den Bayram'a ziyaret !

Düzce Belediye Başkanı Bayram'a hayırlı olsun ziyaretine gelen DP İl Başkanı Ruhi Güner,ve partili üyeler gerekli desteği vereceklerinin sözünü verdi.

banner619
Gündem 16.04.2009, 16:21
184
DP'den Bayram'a ziyaret !

Demokrat Parti Düzce İl Başkanı Ruhi Güner, partilerinden 29 Mart seçimlerinde Düzce Belediye Başkan adayı olan Alper Tüfekçi ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı İsmail Bayram'ı makamında ziyaret ettiler. Yeni görevinde Bayram'a başarılar dileyen il başkanı Ruhi Güner, seçimlerin sona erdiğini belirterek, yapıcı olan Düzce'nin menfaatine olan herşeyde bundan böyle yanınızdayız, Düzce için birlikte çalışmaya hazırız dedi

Düzce için güzel çalışmalar yapmanın gayreti içerisinde olacaklarını belirten Belediye Başkanı İsmail Bayram da bizim için yapıcı yöndeki fikir ve eleştirileriniz çok önemlidir , Düzce'de gördüğünüz eksiklikleri bize iletmenizi istiyoruz dedi. DP İl Başkanı Ruhi Güner de Pazaryerindeki aydınlatma sorununun aciliyet gerektirdiğini belirterek pazarcı esnafının şikayetini dile getirdi. Bayram da ilgili birimleri hemen arayarak konunun çözümü için çalışma yapılmasını istedi.

banner844
Yorumlar (0)