banner614

“DUALARINIZI BEKLİYORUM”

banner619

Düzce’de koronavirüs siyaset ve bürokrasi dünyasını etkilemeye devam ediyor. CHP Düzce İl Başkanı Haluk Demir, İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ve Düzce Valisi Cevdet Atay’ın ardından Gençlik Spor İl Müdürü İsa Yazıcı da koronavirüse yakalandı.

Gündem 28.11.2020, 11:11 28.11.2020, 17:37
1657
“DUALARINIZI BEKLİYORUM”
banner785

Düzce Gençlik Spor İl Müdürü İsa Yazıcı kendisinde bazı semptomlar hissetmesi üzerine Pandemi Acil Servisi’ne başvurdu. Yazıcı’dan alınan koronavirüs PCR testinin sonucu pozitif çıktı.

Vakit kaybetmeden ilaç tedavisine başlanan Yazıcı’nın durumunda herhangi bir olumsuzluk olmadığı ve tedavisini evinde sürdürdüğü öğrenildi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan İsa Yazıcı, Yapılan tetkikler sonucu Covid-19 testimin sonucu pozitif çıkmıştır. Durumum iyi herhangi bir olumsuzluk yok. Doktorlarımız süreci evde geçirmemi uygun gördü. Rabbim tüm hastalara Şafi ismi Şerifi ile şifa versin. Dualarınızı bekliyorum” ifadelerini kullandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (1)
Düzceli 2 ay önce
Torpille bu işin başına gelen birisi kibirli,egoist birisi geldiği gibi kyk yurtlarında aklınca bişeyler yapmaya çalışan birisi,liyakata önem vermeyen kalifiye olmayan dostlarını müdürlüğün çeşitli yerlerine yerleştiren birisi inşallah koronalı kalır
hafif kar yağışlı