banner851

banner614

Dünkü tartışma ölüm getirdi.

Düzce’nin Sancaklar Mahallesinde dün gerçekleşen silahla yaralama olayında yaralanan Şahabettin Ersan, bugün hayatını kaybetti.

banner619
Gündem 01.07.2009, 18:56
549
Dünkü tartışma ölüm getirdi.

Dün saat 17.10 sıralarında Düzce’nin Sancaklar Mahallesinde bir kauçuk Kimya, plastik ve Metal Sanayi fabrikası önünde meydana gelen olayda fabrika sahibi başından Şahabettin Ersan başından yaralanmıştı. Ersan, bugün tedavi gördüğü Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Olayın ardından gözaltına alınan Abdurrahman Çelebi ile Nedim Çizmeci ise çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Saat 17.10 sıralarında meydana gelen olay şu şekilde gerçekleşmişti:

Düzce’nin Sancaklar Mahallesinde bulunan Kaucuk, plastik ve Metal sanayi fabrikasının sahibi Şahabettin Ersan, kullandığı 34 TM 1297 plakalı otosuyla fabrikasına gelmişti.

Şahabettin Ersan otomobilinden inmeden Abdurrahman Çelebi idaresindeki 34 CZM 21 plakalı oto fabrika önüne geldi. Şahabattin Ersan’dan alacağı olduğu belirtilen Nedim Cizmeci, Şahabettin Ersan ile tartışmaya başladı. Tartışma sonunda ise Nedim Cizmeci’nin şoförü olduğu öğrenilen Abdurrahman Çelebi, belinde bulunan silahını çıkararak Şahabettin Ersan’ı kafasına ateş etmişti.

Yorumlar (0)