banner851

banner955

Duraksız durakta yağmurun altında beklediler.

Cumartesi günleri Azmimilli Mahallesi'nde kurulan Azmimilli Pazarı'nı da etkileyen yağmurla birlikte vatandaşlarda zor durumda kaldı.

Gündem 27.09.2008, 18:20
200
Duraksız durakta yağmurun altında beklediler.

Azmimilli Mahallesi'nde cumartesi günleri kurulan Azmimilli Pazarı bu hafta beklenmedik bir olayla karşılaştı. Aniden bastıran yağmur karşısında hem pazara gelen vatandaşlar, hem de pazarcı esnafı zor dakikalar yaşadı. Bayram öncesinde vatandaşların alış veriş yapmak için akın ettiği pazarda etkili olan sağanak yağışla birlikte zor anlar yaşandı.

Esnaflar, ne yapacaklarını şaşırırken Ramazan Bayramı öncesinde alış veriş yapmak için pazara gelen vatandaşlarda kaçacak yer aradılar. Alış verişlerini yapan bazı vatandaşlar ise evlerine gitmek için durağı olmayan alanda otobüs beklemek zorunda kaldı. Etkili yağıştan nasibini alan vatandaşlar, kendilerini bırakarak çocuklarını kuru tutmaya çalışırken pazar yerinin içinde de bazı vatandaşlar kendilerine sığınacak yer aradı. Yaşanan bu tür olaylar kış aylarının da yaklaşmasıyla birlikte kapalı pazaryeri konusunu da yeniden akıllara getirdi.

Yorumlar (0)
29
açık