banner851

banner955

DURDU’DAN GÖZTAŞ’A VEDA YEMEĞİ

Düzce Hyundai Özenler Plazanın sahibi Sultan Ahmet Durdu, Hakimler ve Savcılar Kurulu kararnamesiyle Çanakkale Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına atanan Düzce 1.Ağır Ceza Reisi ve Adalet Komisyon Başkanı Ahmet Göztaş’a düzenlediği iftar programında veda yemeği verdi.

Gündem 17.06.2017, 18:58 17.06.2017, 19:04
2415
DURDU’DAN GÖZTAŞ’A VEDA YEMEĞİ

Düzce Hyundai Özenler Plazanın sahibi Sultan Ahmet Durdu, Düzce 1.Ağır Ceza Reisi ve Adalet Komisyon Başkanı Ahmet Göztaş’a veda yemeği…

Durdu, Hakimler ve Savcılar Kurulunun ihtiyaç kararnamesiyle Çanakkale Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına atanan Göztaş onuruna iftar programı düzenledi. Bolu Dağı’nda bir araya gelen Durdu ve Göztaş’a Ziraat Bankası Müdürü Fatih Ertuğral, Akabe Mobilya sahibi Cevdet Tosun, Çakmak Yapı sahibi Yusuf Çakmak, Formet Kapı sahibi Mehmet Dal da eşlik etti. İftarda İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Yılmaz Özdemir, Düzce Belediye Başkanvekili Salih Keskinli ve arkadaşları yer aldı. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte Durdu ve misafirleri günün anısına hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

Haber:Y.SEVER
banner844
Yorumlar (2)
DETAY 5 yıl önce
GARSON KARDEŞLERDE İYİ POZ VERMİŞ..
Cem Cankat Özen 5 yıl önce
Hep reklam bu işlee