banner851

banner955

DÜZCE AK PARTİ İL KADIN KOLLARI'NA ATAMA

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanlığı koltuğuna atama yapıldı.  AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Düzce Kadın Kolları'nın başına Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onayıyla Şulenur Kubilay Yılmaz'ın atandığını duyurdu. Keşir paylaşımında, istifasını istediği bir önceki başkan Gönül Asuk'a da teşekkür etti.

Gündem 25.07.2022, 22:10 26.07.2022, 17:33
5875
banner1032

AK Parti'nin sosyal hizmetlerdeki yüzü olarak tanınan ve başarılı çalışmaları ile adından söz ettiren Gönül Asuk, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir'in talimatıyla geçtiğimiz aylarda istifa etmişti.

Uzun süredir Keşir'in hangi ismi genel merkeze taşıyacağı merak konusuydu ve nihayet beklenen atama gerçekleşti. Keşir'in isteğiyle görevden el çektirilen Asuk'un yerine AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz oldu.

Atama kararını sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı fotoğraflı paylaşımla duyuran Keşir, şu ifadeleri kullandı: "Düzce teşkilatımızda nöbet değişimi... Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdogan’ın tensipleriyle Düzce Kadın Kolları Başkanlığı’na atanan Şulenur Kubilay Yılmaz’ın mazbatasını teslim ettik.Kendisine başarı diliyor, önceki dönem Başkanımız Gönül Asuk’a teşekkür ediyorum."

Yorumlar (7)
Ezgi 2 ay önce
Bay bay asuk
Derin Düzce 2 ay önce
Taht oyunları.kendi işığına guvenmeyen başkasının ışığına tahammül edemez.onemli olan ne parti ne dava.parti ve dava Tayyip Erdoğanın sırtında nasılsa.Ardindakiler kişisel ikbal pesinde koşsa da olur....
SOSYALiST 3 ay önce
Çocuklar inanın inanın Çocuklar Güzel Günler göreceğiz Güneşli Günler....
halk 3 ay önce
hepinize bye bye diyeceğiz..son zamanlarınız..
halk 3 ay önce
Neyse Gönül üzülme seçimden sonra bu kadro olmayacağı için tekrar başkansın..
BAŞKAN 3 ay önce
EH HAYIRLI OLSUN BAKALIM ARTIK HAVALARINDAN GEÇİLMEZ GARİ, SOKAKTA KİMSEYE SELAM VERMEZLER AYNI İL BAŞKANLIRI GİBİ, REİS YALNIZ TEK BAŞINA MÜCADELE EDİYOR
Oya T 3 ay önce
Oy verirsem elim kırılsın
14
kapalı