banner851

banner614

Düzce, Almanya'ya raftingle tanıtılacak.

Düzce Üniversitesi'nde düzenlenen konferansa katılan Yeşiller Partisi Eş Başkanı Cem Özdemir, rafting yapma fırsatı da buldu.

banner619
Gündem 30.04.2009, 19:29
128
Düzce, Almanya'ya raftingle tanıtılacak.

Düzce'nin önemli turizm ve spor dallarından olan rafting Düzce'yi tanıtmaya devam ediyor. Düzce Üniversitesi'ne gelerek düzenlenen konferansa katılan Almanya Yeşiller Partisi Eş Başkanı Avrupa Parlamentosu Üyesi Cem Özdemir, konferansın ardından Vali Bülent Kılınç, Gümüşova Kaymakamı Fatih Akbulut, Çilimli Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol, İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak ve Düzce Üniversitesi Rektörü Funda Sivrikaya Şerifoğlu ile birlikte rafting yaptı.

Rafting öncesinde mikrofonlarımıza Düzce'yi ve raftingi değerlendiren Özdemir, “Raftingi ilk kez yapacağım. Güzel bir spora benziyor. Bu aktiviteyi Almanya'da arkadaşlarıma da anlatacağım. Düzce gerçekten güzel bir bölge. Her türlü imkana sahip bir yer. Bu bölgenin değerlendirilmesi gerekiyor.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından rafting için eğitimcilerden bilgiler alan protokol üyeleri daha sonra Melen Suyu'na inerek raftingin tadını çıkardı.

banner844
Yorumlar (0)