banner851

banner614

DÜZCE BELEDİYE MECLİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANIYOR...

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Koronavirüs Salgını nedeniyle ertelenen Düzce Belediye Meclisini, bugün olağanüstü toplama kararı aldı. Muhtelif taşınmazların ihale yoluyla satılması için belediyenin meclisten yetki isteyeceği olağanüstü toplantı bugün düzenlenecek oturumla gerçekleşecek.

banner846
Gündem 04.05.2020, 11:08 04.05.2020, 15:08
2616
DÜZCE BELEDİYE MECLİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANIYOR...
banner844

Çin’in Wuhan Kentinde ortaya çıktıktan sonra tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de 11 Mart’ta ilk vakanın görülmesinin ardından ülke genelinde hızla yayılan Yeni Tip Covid – 19 Pandemisi nedeniyle sıkı tedbirler alınmıştı.

Tedbirler kapsamında tüm toplantı, gösteri ve etkinlikler ertelenirken, Düzce Belediye Meclisi Nisan Ayı oturumları yapılamamıştı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü salgına rağmen, Düzce Belediye Meclisini olağan üstü toplama kararı aldı. Düzce Belediye Meclisi Mayıs Ayı toplantısı bugün saat 14: 00’da Düzce Belediyesi merkez binasında gerçekleştirileceği bildirildi.

7 Gündem maddesi ile toplanacak olan Düzce Belediye Meclisi Mayıs Ayı Olağanüstü oturumunda, Nisan, Mayıs, Haziran ayları su tahakkukları, Satış, ecrimsil ve kiralamadan kaynaklanan bedellerin 3 ay ertelenmesi, toplu taşıma ruhsat, izin, hat kirası ücretleri, muhtelif taşınmazların ihale yoluyla satılması, 2019 / 327 sayılı meclis kararına itiraz, 81 ABB 102 plakalı ambulansın devri ve evsel atık toplama ücretlerinde 2019 tarifesi uygulanması konuları görüşülecek.

Yorumlar (3)
avci 1 yıl önce
belediye binasını sayfanıza toptan kurulmuş oluruz
vatandaş 1 yıl önce
belediyeyi birkaç dönem yönetip borç içinde bırakan bay kemal i kınıyoruz.. satmadan bir iş becereceğiniz yok.. hani ankara da amcanız vardı sırtınızı dayayıp paraları düzceye akıtacaktınız...
kabul etmiyoruz 1 yıl önce
Kimin malını kime satıyorsunuz? Kamu malları milletin malıdır. Hangi hakla bunu şahıslara satarsınız? Kiralansa hadi neyse. Ben vatandaş olarak kabul etmiyorum.
25°
parçalı az bulutlu