banner851

banner614

DÜZCE BELEDİYE MECLİSİNDE MHP’NİN BİR KOLTUĞU BOŞALDI…

banner619

Dün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden MHP Düzce Belediye Meclis Üyesi Kemal Günaydın’ın yerine, meclis üyeliğine MHP’li Çetin Sarıahmet’in gelmesi bekleniyor.

banner846
Gündem 02.05.2020, 13:00
6882
DÜZCE BELEDİYE MECLİSİNDE MHP’NİN BİR KOLTUĞU BOŞALDI…
banner844

MHP’li Düzce Belediye Meclis Üyesi Kemal Günaydın, dün Konuralp’teki evinde geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetmişti. Günaydın’ın ani ölümü ailesi ve MHP camiası başta olmak üzere tüm sevenlerini derin bir üzüntüye boğdu.

Kemal Günaydın’ın ani ölümü nedeniyle, Düzce Belediye Meclisinde MHP’nin bir koltuğu boşaldı. Günaydın’ın yerine 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde MHP 6. sıra Düzce Belediye Meclis Üyesi olan Çetin Sarıahmet’in gelmesi bekleniyor.

Çetin Sarıahmet, 2004 yılında yapılan yerel seçimlerde Düzce Belediye Başkan Adayı olmuş, ancak seçimleri AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş kazanmıştı. Sarıahmet, 2014 yılında yapılan seçimlerde, MHP Düzce İl Genel Meclis Üyeliği görevlerine seçilmişti. Sarıahmet, İl Genel Meclisi Üyeliği yaptığı dönemde sert muhalefeti ile Düzce kamuoyunun dikkatini üzerine çekmişti. Bu nedenle Sarıahmet’in Düzce Belediye Meclisine renk katması bekleniyor.

Yorumlar (5)
Günaydın Ailesi 1 yıl önce
Elbette böyle bir haber yapılacaktı her şey gerek hızlı gerek yavaş yerine oturacak. Fakat   böyle bir haber dili ve başlığı biz ailesi, yakınlarına saygısızlık değil mi? Başlığın bu kadar acımasız olmasını istemezdik Çetin Sarıahmet'e görevinde başarılar dileriz.
Reso yakıtı 1 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun diyelim. .!
Fikret ozkan 1 yıl önce
Yakisir kardesime simdiden hayirli olsun Duzce sana emanet.
vatandaşın teki 1 yıl önce
Adam ölmüş şu arkasından yaptığınız habere bakın. Bir gömselerdi adamı
Ayyıldız 1 yıl önce
İğrenç bir başlık korkunç bir haber... Merhumun ailesine ya da merhumun kendisine hiç mi saygınız yok? Koltuk boşladı ne demek yaa bir can gitti çok yazık...
14°
az bulutlu