banner851

banner955

DÜZCE BELEDİYESİ CAMİLERDE DEZENFEKTE ÇALIŞMASI YAPTI

Düzce Belediyesi bugün tekrar ibadetlere açılacak olan camilerde Cuma Namazı öncesinde dezenfekte çalışması yaptı. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü yürütülen çalışmalara ilişkin “Düzce Cuma’ya hazır. Mis gibi oldu” yorumunda bulundu.

Gündem 29.05.2020, 11:30 29.05.2020, 16:12
1102
banner1032

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 16 Mart 2020 tarihinde ibadetlere kapatılan camilerde, bugün uzun bir aranın ardından ilk Cuma Namazı kılınacak.

Cemaatle vakit ve Cuma namazlarının kılınmasına ara verilen camilerde öğle, ikindi ve Cuma namazları bugünden itibaren cemaatle kılınabilecek. Bugün Cuma Namazı ile birlikte açılacak camilerde, Yeni Tip Covid – 19 Salgını’na karşı tüm önlemler alındı.

Düzce Belediyesi de Cuma Namazı öncesinde, Camilerin içinde ve dışında dezenfekte çalışması yaptı. Konu ile ilgili Düzce Belediyesinin sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ise, konu ile ilgili “Düzce Cuma’ya hazır. Mis gibi oldu” yorumunda bulundu.

banner844
Yorumlar (6)
Belediyeden şikayetçi 2 yıl önce
Sokak köpeklerini toplayıp baranağa götürmedikten sonra düzce ne temiz olur ne mis! Her adım başı köpek ve köpek dışkısı. Düzce köpek ve köpek dışkısı şehri oldu yazık. Cimere şikayet ettim!..
Cem Karlı 2 yıl önce
Eleştireceğinize gidip siz süpürseydiniz gecenin birvakti.Bugün edilen duaların hangisinde siz muhalefetin bir emeği oldu
Beytullah 2 yıl önce
Hamdolsun dualarımız kabul olsun.Başkanımızdanda Allah razı olsun
Hamdi Gökyurt 2 yıl önce
Şükürler olsun kavulturana.Bugün dışarda namazımızı kıldık,heryer pırıl pırıldı.Allah razı olsun
Ertan demir 2 yıl önce
Bir de düzce miz mis gibi olsa bu kadar icraatsız başkan görmedi bu düzce
akif 2 yıl önce
hayret bir şey.Kamyonun yanında cengiz başkanımızı göremedik sayın öncü medya yetkilileri.yakışmıyor size her gün görmek isteriz.
18
parçalı bulutlu