banner851

banner955

DÜZCE BELEDİYESİ TATİL EDİLDİ…

Düzce’de meydana gelen 5.3 şiddetindeki depremin ardından, Düzce Belediyesi tatil edildi. Büyük panik yaşayan belediye personelleri, evlerine gönderildi.

Gündem 17.11.2021, 17:00
5265
DÜZCE BELEDİYESİ TATİL EDİLDİ…

Düzce depremle sarsıldı. Bugün saat 15:39 sıralarında meydana gelen 5.3 büyüklüğündeki deprem nedeniyle halk büyük panik yaşadı. Depremin merkez üstünün Yayakbaşı Köyü olduğu ve yerin 13.3 km altında meydana geldiği öğrenildi.

Yaşanan deprem felaketinin ardından, Düzce halkı büyük bir paniğe kapılarak, kendilerini güvenli bölgelere attı.

Depremin olduğu esnada, Düzce Belediyesi çalışanları da büyük panik yaşadı. Kendilerini dışarıya atan belediye personelleri, uzun süre belediye binasına giremedi. Bunun üzerine Düzce Belediyesi tatil edilerek, belediye çalışanları evlerine gönderildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
Ahmet 1 yıl önce
Vay yazık kıyamam. Ulan sanki iş yapıyormuşsunuz gibi ne tatili. Hayat devam ediyor. Asıl sizin yerinizde durmanız lazım ! Belediye nasıl tatil eder ya !
melek 1 yıl önce
Diğer tüm iş yerlerinde olmalı özel sektör şuan personelin ailelerinin yanında gitmelerini değil çalışmalarını istiyor
T.C 1 yıl önce
Önce gecmis olsun memleketime Allah buyuklerini yasatmasin ama ozellikle su kocaman yeni depreme dayanikli binalarda korkmaya gerek yok eski binalar cok riskli ilk depremde yikilir 2 deprem gormus eski evler var hala tuz gibi gider
Yeni Sayımız