banner851

banner614

DÜZCE'DE 172 İŞYERİ KONTROLDEN GEÇTİ

banner619

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü şehir merkezinde faaliyet gösteren kahve ve kıraathanelere denetim düzenledi. Denetimlerde belge eksiği olan işletmeler hakkında tutanak tutuldu.

banner846
Gündem 21.09.2019, 14:36 21.09.2019, 17:00
1487
banner844
Düzce'de umuma açık mekanlara yönelik denetimler kapsamında bu kez kahve ve kıraathaneler mercek altına alındı.Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri sorumluluğu altındaki neredeyse her mahallede bulunan kıraathanelerde sigara içilip içilmediğini, işyeri açma ve çalıştırma ruhsatlarıyla ilgili mevzuata uyulup uyulmadığını denetlerken, hijyen ve temizlik kontrolleri de yaptı.

Şehir merkezinde bulunan kahve ve kıraathanelere denetim yapan ekipler ruhsatsız çalışan yerler olduğunu tespit ederek tutanak tuttu.
172 işyerini kontrol eden ve belgelerini inceleyen zabıta ekipleri, işletme ruhsatı bulunmayan mekanlar hakkında işlem yaptı.
Asayiş ve mevzuata uygunluk konusunda yapılan denetim çalışmaları belli aralıklarla düzenli olarak yapılmaya devam edecek.
HABER:C.ÜSTÜNER
Yorumlar (4)
Hasan onal 2 yıl önce
En önemlisi böceklerin içinde üretim yapan İstanbul kır pidelerini kontrol edin
osman turna 2 yıl önce
Kalıcı konutlar 3.bölgede faaliyet gösteren erguvan sosyal tesisleri ile ilgili Cimere yaptığım başvuruya DÜZCE BELEDİYE BAŞKANLIĞI > İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ nün cevabı " İlgi Cimer dilekçenizde bahsi geçen konu incelenmiş olup, Erguvan Sosyal Tesislerine ait arşiv kayıtlarımızda herhangi bir Yapı Ruhsatı Kaydına Rastlanılmamıştır.
Gereğini bilgilerinize rica ederim. " acaba bu kurum da denetlendi mi ? yoksa sadece ruhsatı olanlar mı denetleniyor :)
Tayyip bile isi çözdü 2 yıl önce
Millet kiraathaneleri acmaya basladi bu bozuk düzende, issizligin tavan yaptigi yerde kavecilik en güzel meslek 172 tane denetlemisler daha da var. Siz ayrica Samandar larin 30 senedir esnaflardan sömurdüklerini haber yapin omurganiz varsa
Can,D 2 yıl önce
HERYER PISLIK 2 AY DÜZCEDEYDIM KIMSE ÖZEN GÖSDERMIYO HELE LOKANTALAR iiiiiiiiiii