banner851

banner955

DÜZCE'DEN SONRA KOMŞUDA AYNI VAHŞET!

Düzce'de yaşanan hayvan vahşetinin bir benzeri bu kez komşuda görenleri dehşete düşürdü. Bolu'da patileri ve kuyruğu kesik ölü kedi bulundu.

Gündem 02.06.2020, 14:16
5064
DÜZCE'DEN SONRA KOMŞUDA AYNI VAHŞET!
banner1032

Uygulamaya konan yeni yasalar ve artan cezai yaptırımlara karşı hayvana karşı şiddet olayları durumuyor. Geçtiğimiz günlerde Düzce'de patileri kesik halde ölü bulunan kedi, bir kez daha vicdansızlara lanet okuturken, benzer bir vahşet komşu il Bolu'da meydana geldi.

Alınan bilgiye göre, Kılıçaslan Mahallesi 102. Sokak'taki parkta çimenlerin üzerinde patileri ve kuyruğu kesik kedi bulunduğu ihbarı üzerine Bolu Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler bölgeye giti.

Kedi, incelemenin ardından belediye ekipleri tarafından alınarak Müdürlüğe götürüldü.

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, yaptığı açıklamada, emniyetin konuyla ilgili inceleme yaptığını söyledi.

Özdemir, "Bu tür olaylarla ilgili en yüksek cezaların verilmesine yönelik karar aldık. İnsan tarafından yapıldığına yönelik bulgu bulunursa, kişi tespit edilirse biz de en yüksek cezayı uygulayacağız kendisine."

banner844
Yorumlar (4)
adige 2 yıl önce
iranlılar bu tür işlerle uğraşır genelde..
vicdan yoksunu mahluk 2 yıl önce
hicbir becerisi olmayan ..gücü kimseye yetmeyen basit insan musvetteleri güç gösterilerinizi anca küçücük bir yavruda uygulayabilirsiniz anca dilsiz olana yapabilirsiniz ... Allah in adaleti üzerinize olsun ...
Hayvanları Koruma Yasası 2 yıl önce
Artan cezalar mı? Üç beş kuruş para cezası ile salınıveriyor bu caniler, o da yakalanırsa... Her yerden hayvana şiddet haberleri geliyor her gün. Aynı şeyleri, cezası olmasa insana da yapacak olan psikopatlar bunlar. İlahi adalet dilemekten başka elimizden bir şey gelmiyor. Aynı acıları çekmeden ölmeyin.
Fırat 2 yıl önce
Bu en yüksek ceza hikaye , adam 17 yaşında biri ile evlense 9 ay sonra çocuk sahibi olacak ,ama adalet açısından çocuk . Yapanlar da 16 -17 yaşlarında çocuklar , cadde ve sokaklarda gezen madde bağımlılarda öyle keskin kama ve bıçak olur.
15
parçalı bulutlu