banner851

banner614

DÜZCE ERDOĞAN İÇİN HAZIR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti 6. Olağan İl Kongresi öncesi Düzce’de geniş güvenlik önlemleri alındı. Kongrenin yapıldığı Kalıcı Konutlar Spor Salonu çevresinde adeta kuş uçurtulmazken çevre illerden gelen takviye ekiplerle birlikte toplam 5 bin polis görev yaptı.

banner619
Gündem 31.12.2017, 10:43 31.12.2017, 17:37
4751

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılan AK Parti 6. Olağan İl Kongresi ve miting için hazırlıklar sabah saatlerine kadar sürdü. Günler öncesinden başlayan kongre hazırlıkları gece boyunca da devam etti. Kalıcı Konutlar Spor Salonu’nda gerçekleştirilen kongre öncesi salona giden AK Parti Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir ile AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin çalışmaları son kez yerinde takip etti.

5 bin polis görev yaptı
Erdoğan’ın Düzce ziyareti için İl Emniyet Müdürlüğü de teyakkuza geçti. Helikopter’le kente gelen Erdoğan’ın ziyaret ve kongre güzergahında herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına tedbirler sıkı tutuldu. İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler çevre illerden gelen destek ekiplerle birlikte toplam 5 bin kişilik polis ordusu ile alan etrafında geniş çaplı güvenlik önlemi aldı. Ekipler kongre ve mitingin yapılacağı kapalı spor salonunun bulunduğu AFAD Kavşağı ile Kalıcı Konutlar ve Kuzey Çevre Yolu’nun bir kısmını ulaşıma kapattı.

Geniş güvenlik önlemleri alındı
Kongre ve mitingin yapıldığı Kalıcı Konutlar Spor Salonu’nu AK Parti bayrakları ve pankartlarla süslendi. Güvenlik önlemleri üst düzeyde alınırken miting alanı etrafına bariyerler yerleştirildi. Yenikent Polis Karakolu çevresi civar illerden gelen polis ekiplerini taşıyan otobüslerle doldu.Öte yandan, helikopteri AFAD binası bahçesine inen Erdoğan’ın miting ve ziyaretleri için şehir merkezi özel harekat polisleri tarafından çevrilerek geniş güvenlik önlemi alındı. Ziyaretin yapılacağı bölgelere zırhlı araçlar yerleştirildi.


Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (19)
Israfzade.. 4 yıl önce
Akepe ve yandaşları her konuda haklı olsanız da yaptığınız israfın hesabını nasıl vereceksiniz acaba....
Motorcu 4 yıl önce
İsrafı sizinkiler de gördü bu millet. Heyel dikmekten başka masraf yapmıyosunuz
Faruk Abbas 4 yıl önce
Dünyanın hayran kaldığı bir cumhur'u reisimizin var olduğunu herkes biliyor ama bilmezlikten geliyor. Dün ülkemiz neydi, şimdi ne oldu. Geçmişini çabuk unutan bir millet acaba ne kadar doğru düşünceye sahip olur. Bu ülke kolay kazanılmadı
Düzceli 4 yıl önce
Dünya liderine bu tedbir az bile
Halk 4 yıl önce
Neden halktan korusun biraz aklı olan niye oldugunu bilir her zaman meyve veren ağaç taslanir
kazım 4 yıl önce
halkın adamı kılıçdaroğlu.
bugün de güldüm 4 yıl önce
darbeyi halkla bastıran ve halkın içine inen cumhurbaşkanı bir tarafta darbede askerle anlaşıp havalimanından ayrılan chpli başkanın evinde sonucu bekleyen adam.tam halk adamı.size yakışır.
Ak genç 4 yıl önce
Güldürdün kılıçdaroğlu ve adam kelimesi ahahhaha . Herkese adam denmez. Tek Adam Recep Tayyip Erdoğan
Tamirci 4 yıl önce
Okadar hayin varsa ulkede bukadarda onlem alinir artik
güvenlik 4 yıl önce
neden bu kadar güvenlik? amaç ne? anlayamıyorum, anlayan anlatabilir teşekkürlerimle..
çünkü 4 yıl önce
tarih liderlere suikastlarla doludur.ve erdoğan bu kritik dönemde daha da iyi korunmalıdır.abd,israil vs gibi ülkelere çomak sokuyor.az tarih okusanız bu soruları sormazdınız.abdülaziz,abdülhamid,özal ecevit vs suikasta uğradı.önlem gerekli sonuna kadar.
caprica 4 yıl önce
5000 polis cumhurbaşkanımızı halktan mı koruyacak.
Masrafı kimden 4 yıl önce
Akp' nin seçimi varsa msraflarını Akp karşılasın. Ben vergimi devlet için veriyorum Akp için değil. Muhalefet partilerine bu organizasyon yok ise Akp için de yok. Akp devlet partisi mi?
5000 polis az bile 4 yıl önce
şırnaktaki vatandaş kötü niyetli olsa erdoğan zarar görebilirdi.tarih bunun örnekleri ile dolu.kimin hangi planı yaptığını bilemezsin.ve önlemler gerekli.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın