banner851

banner614

“DÜZCE HALKINDAN ÇOK DESTEK ALIYORUZ”

banner619

Türkiye’nin büyük illerinde görmeye alıştığımız sokak müzisyenleri, Düzce sokaklarında da görmeye başladık. Düzce halkı sayıları her geçen gün artan sokak sanatçılarına yoğun ilgi gösteriyor.

banner846
Gündem 28.10.2019, 12:30 28.10.2019, 19:18
1778
banner844
İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde görmeye alıştığımız sokak müzisyenleri Düzce sokaklarında da boy göstermeye başladı. Özellikle akşam saatlerinde Krempark AVM çevresinde gitar çalıp şarkı söyleyen sokak müzisyenleri Düzce halkından yoğun ilgi görüyor.
Öncü Haber mikrofonlarına konuşan Emel Günoğlu sokak müziğine sempati duyduğunu söyleyerek “ Düzce halkının gerçekten böyle bir olaya ihtiyacı var. Ben bu işe başlarken insanlar eğlensin, istedikleri şarkıları söyleyebilsin istiyordum. Yoğunluk çok oluyor halk tarafından. İnsanlar sıkıntılarını dertlerini burada şarkı söyleyerek atıyorlar. Amacımız burada insanlarla beraber olmak. Biz Düzce halkı için buradayız ve onlardan çok destek alıyoruz” diye konuştu.

 
Yorumlar (2)
Reis duymasin 2 yıl önce
Ayderde salincaklari kaldirtti.
keyıflı bır kahve 2 yıl önce
hemen hemen her aksam kahve ıcmek ıcın ugradıgım yerde ılk defa bu kadar keyıflı bır aksam gecırdım sesınızın guzellıgı kadar hayatınızın devamıda guzel olsun basarılar..
25°
kapalı